Imrich Gazda: Slovensko potrebuje konzervatívny internetový denník, bez vás to nepôjde

Pomôžte nám byť lepším a silnejším médiom

"Slovensko potrebuje konzervatívny internetový denník, nech je ním Postoy.sk. Bez vás to však nepôjde."
Imrich Gazda

Zdieľať

Už takmer desať rokov nás spája úsilie prinášať silné témy, kvalitné rozhovory a zaujímavé články, ktoré nikde inde na Slovensku nenájdete. Robíme to pre vás. V snahe o cennú diskusiu, aj v snahe chrániť hodnoty, na ktorých nám záleží.

Postoy.sk dnes nie je len kvalitným konzervatívnym portálom, ale aj dôležitou protiváhou k liberálnemu videniu sveta, ktoré prevažuje vo väčšine našich médií. Našou snahou je postupne rásť, zlepšovať sa a oslovovať viac ľudí.

Založili sme občianske združenie, posilnili redakciu a v súčasnosti aktívne pracujeme na naplnení vízie plnohodnotného a profesionálneho média. Bez vašej podpory to však nedokážeme.

Robíme to pre vás! Pomôžte nám posunúť Postoy.sk o level vyššie. Podporte nás vašimi modlitbami alebo finančným darom a zlepšime spolu Postoy.sk.

Ďakujeme!

Lukáš Obšitník a redakcia

Ako nás podporiť finančne?

  1. Najviac nám pomôže, ak si zriadite trvalý príkaz na 5, 10 či 15 eur a podporíte nás mesačne. Našu prácu si tak budeme vedieť plánovať dlhodobo.
    Naše číslo účtu je 
    294 346 0300 / 1100
    IBAN: SK5211000000002943460300
  2. Podporte nás cez bezpečnú službu PayPal:
  3. Podporiť nás môžete aj jednorázovo ľubovoľnou sumou.

Ak nás podporíte finančne, do správy pre príjemcu, prosím, uveďte vašu emailovú adresu, aby sme vám mohli posielať informácie o dianí v redakcii a možnosti využiť zľavy pri nákupoch u našich partnerov.

Ďakujeme všetkým našim pravidelným darcom, vďaka vašej podpore mohol náš portál pokryť množstvo zaujímavých a dôležitých tém. Veľmi si to vážime a vašu podporu považujeme za obrovský záväzok. Ak nás podporujete a nedostávate informácie (min. raz ročne), napíšte nám mail na adresu melicher@postoy.sk.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo