Arizona v zostave s Pánikom zdolala New York Rangers 5:0

Slovenský útočník na bránku súpera vyslal dve strely.

Vpravo slovenský krídelník Arizony Richard Pánik v zápase New York Rangers - Arizona Coyotes 15. decembra 2018. FOTO TASR/AP

Hokejisti Arizony v zostave s Richardom Pánikom zvíťazili v noci na pondelok v zámorskej NHL nad New Yorkom Rangers 5:0.

Slovenský útočník strávil na ľade takmer 17 minút a na bránku súpera vyslal dve strely. Gólman domáceho tímu Darcy Kuemper vykryl všetkých 23 striel "jazdcov", Conor Garland prispel k triumfu Coyotes dvomi gólmi.

Hráči Ottawy Senators prehrali s Carolinou Hurricanes tesne 4:5. Víťazný gól strelil v 48. minúte Justin Williams. Pre "senátorov" to bola už ôsma prehra za sebou a figurujú na chvoste celej súťaže. V drese domácich odohral slovenský obranca Christián Jaroš 18:41 minúty a do štatistík si pripísal dve strely na bránku, dva bloky a jeden hit.