Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
06. december 2018

Vianočné darčeky sme vyriešili za vás

Máme pre vás knižné tipy, ktorými určite potešíte svojich blízkych či priateľov. Navyše máte poštovné zadarmo už od 16 eur.
Vianočné darčeky sme vyriešili za vás

Tento rok sme v našom vydavateľstve vydali viacero hodnotných kníh, takže nebudete mať problém nájsť vhodný darček pre svojich blízkych. Aby ste sa vyhli predvianočnému stresu s nákupom darčekov, predlžujeme akciu na poštovné zadarmo. Získate ho už pri nákupe nad 16 eur. 

Bestseller nielen o výchove

Knihu našej autorky Slávky Kubíkovej Klub nerozbitných detí ocenilo už viac ako päťtisíc rodičov z celého Slovenska a máme na ňu veľmi dobré ohlasy. Čitateľka Veronika o nej napísala: „Kniha je veľmi zrozumiteľne napísaná a ľahko sa číta. Venuje sa témam, ktoré rieši každý rodič. Vrelo ju odporúčam práve kvôli zdravému a triezvemu pohľadu na výchovu.“ Čitateľ Martin už má za sebou päť kníh o výchove a o tejto napísal: „Je z nich bezkonkurenčne najlepšia. Jednak rieši deti komplexne, nie iba jednu tému. A jednak je čítavá, pútavá, zbytočne nemoralizuje. Napísané sviežo, podložené výskumami a názormi odborníkov.“

Klamstvá o cirkvi, ktorým ste možno uverili aj vy

O knihu Vyriekli krivé svedectvo je od jej vydania veľký záujem, pripravili sme preto pre vás jej dotlač. Dočítate sa v nej, že napriek rozšírenému historickému povedomiu náš moderný svet stojí pevne na kresťanských základoch. Ako v recenzii napísal Vladimír Palko: „Stačí sa pozrieť na gotickú katedrálu a už vieme, že ‚temný‘ stredovek až taký temný nebol. Ale skutočný rozsah protikatolíckych historických mýtov, z ktorých mnohým sme dokonca uverili, pochopíme, až keď si prečítame knihu Rodneyho Starka.“

Príbehy slovenských biskupov, ktoré inšpirujú

Vydali sme aj knihu o netypických slovenských biskupoch: nie sú u nás veľmi známi, pretože naplno sa oddali poslaniu evanjelizovať vo svete a pôsobia v zahraničí, no stretnutia s nimi boli veľmi obohacujúce. V knihe rozhovorov Choďte do celého sveta sa dozviete napr. o rozdieloch vo výchove detí v Amerike a Európe, s akou sa stretol biskup Milan Lach, či o zaujímavom fenoméne kresťanských snov, s ktorými sa stretáva biskup Vladimír Fekete medzi moslimami v Azerbajdžane.

Inzercia

Diár, ktorý nám pomôže byť lepšími

Zakúpiť si môžete aj výnimočný diár biskupa Jozefa Haľka pre rok 2019 Ži dnešok: tu a teraz. „Diár ma oslovil už na internete a keď som si ho prelistovala, zistila som, že jeho obsah je naozaj kvalitný a nesklamal ma,“ napísala nám čitateľka Eva z Prešova.

Svetový bestseller a návod na život

Tento rok sme sa rozhodli ponúknuť vám aj knihu, ktorú sme nevydali, no presvedčil nás jej výnimočný obsah a medzinárodná reputácia autora. Jordan Peterson je výnimočný zjav na svetovej scéne. Je kanadským profesorom klinickej psychológie, vzdelaným a kultivovaným diskutérom a jeho videoprednášky si obľúbili milióny ľudí. Jeho kniha 12 pravidiel pre život ponúka liek na chaos v našich životoch: autor v nej ponúka nesmrteľné pravdy aplikované na naše súčasné problémy. Od vydania knihy v januári tohto roku už vyšla v 45 prekladoch 

Ponúkame aj ďalšie naše pôvodné tituly z minulého roka. Napríklad kniha rozhovorov s pátrom Michalom Zamkovským –Spovedal som Slovensko, kniha o prichádzajúcich výzvach pre kresťanstvo v západnom svete Benediktova voľba, rozhovory s arcibiskupom Cyrilom Vasiľom či poslednú bodku v prípade Cervanová – Hra sa skončila.

Pripravili sme pre vás aj špeciálnu vianočnú akciu – pri objednávke nad 16 eur ponúkame poštovné zadarmo.

Odporúčame

-10%
Vojna a trest
24,90 22,41

Novinka Michaila Zygara / Vojna a trest

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky. V knihe sa zamýšľa nad koreňmi ruskej nenávisti voči Ukrajine, z ktorej vyvrela najhoršia vojna tohto storočia.

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.