Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
17. december 2018

Súťaž: Vyhrajte auto s Katolíckymi novinami

Najstaršie katolícke periodikum, ktoré v novembri vstupuje do 170. ročníka, pripravilo aj tento rok obľúbenú súťaž pre všetkých predplatiteľov.
Súťaž: Vyhrajte auto s Katolíckymi novinami

Každý, kto si do 24. decembra 2018 zaplatí predplatné týždenníka Katolícke noviny (KN) na rok 2019, bude zaradený do žrebovania o auto Kia Rio a ďalšie hodnotné ceny v celkovej hodnote 19 000 eur. Viac o podmienkach súťaže hovorí šéfredaktor KN Igor Hanko.

Prečo sa oplatí objednať si Katolícke noviny na celý rok dopredu?

Výhod je hneď niekoľko. Noviny dostanete priamo domov, a to už zvyčajne v stredu alebo vo štvrtok. Ušetríte 10 percent z ceny za rok a máte istotu, že budete mať každý jeden výtlačok počas celého roka. Zároveň ste zaradený do súťaže o 50 cien v hodnote viac ako 19 000 euro.

Aké ceny môžu predplatitelia získať v predplatiteľskej súťaži?

Rok 2019 je pre Katolícke noviny jubilejný. Pripomíname si 170 rokov od prvého vydaného čísla, sú teda najstarší jestvujúci týždenník na Slovensku. Našich čitateľov a predplatiteľov si vážime, a preto sme sa snažili pripraviť pre nich štedré a hodnotné ceny. Prvou z nich je osobný automobil KIA Rio 1,2 D-CVVT Gold. Niekoho poteší zájazd do Svätej Zeme či do talianskeho San Giovanni Rotondo. Ďalší vyžrebovaní výhercovia zas budú obdarovaní kuchynskou bielou technikou, záhradným nábytkom či veľkým grilom vo forme westernovej lokomotívy. Zoznam všetkých 50 cien je dostupný na vynovenej webovej stránke www.katolickenoviny.sk. Osobitne odmeníme nových predplatiteľov, ktorí ako darček získajú knižnú novinku Zdravas´, Mária, v ktorej pápež František v rozhovore s Marcom Pozzom rozoberá mariánsku modlitbu. Ak niekomu KN darujete, knihu dostanete ako darček vy. 

Štandardné číslo novín má 32 strán, počas roka však Katolícke noviny prinášajú aj rôzne benefity pre svojich čitateľov.

Inzercia

Mnohí čitatelia oceňujú liturgickú prílohu Deň Pána, ktorá je vložená do každého vydania. Sú v nej nedeľné čítania, liturgické texty i homília, preto im pomáha hlbšie prežiť nedeľu. Okrem nej pripravujeme každý rok letnú a vianočnú magazínovú prílohu a na rok 2019 chystáme okrem toho štyri rozšírené čísla s krížovkárskou osemstranovou prílohou a s možnosťou vyhrať zaujímavé ceny.

Ako pridanú hodnotu pre čitateľov spustili Katolícke noviny nedávno nový web. Čo na ňom nájdu?

Nový web www.katolickenoviny.sk je vytvorený v súlade s najmodernejšími trendmi. Samozrejme, je responzívny, aby si ho čitatelia mohli prezerať cez všetky súčasné elektronické platformy, akými sú inteligentné televízory, počítače, tablety či smartfóny. Atraktívny je aj po grafickej stránke a ponúka ešte pestrejší obsah ako tlačené periodikum. Čitatelia majú možnosť kúpiť si posledné vydania KN v elektronickej podobe či objednať si predplatné v tlačenej i digitálnej forme.

text: Martina Grochálová, foto: KN

 

Odporúčame