Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
06. 11. 2018, 11:18

Výnimočný diár biskupa Jozefa Haľka o žití dnes: tu a teraz

V spolupráci s bratislavským pomocným biskupom Jozefom Haľkom sme pre vás pripravili diár na rok 2019. Výnimočný je svojím spracovaním aj obsahom.
Výnimočný diár biskupa Jozefa Haľka o žití dnes: tu a teraz

Medzi najpredávanejšie knihy patria každú knižnú jeseň aj rôzne diáre. Ich obsahom sú buď rady a motivačné citáty, ktoré majú zlepšiť náš výkon, pomôcť našej nevyformovanej postave, alebo dostať do formy naše „duchovno“ a „negatívne myslenie“. Práve preto sme sa rozhodli v našom vydavateľstve vydať úplne iný diár s názvom Ži dnešok: tu a teraz.

Jeho hlavnou úlohou je pomôcť nám žiť lepší život na miestach a v rolách, kde nás Boh poslal. Pretože rodina, práca, škola či internát sú našimi misijnými poľami, kde fungujeme vo vzťahoch, nadväzujeme priateľstvá, kde žijeme jeden pre druhého. Sú však aj miestami skúšok, konfliktov, zložitých rozhodnutí a pádov, ako aj vlastných vnútorných bojov a výziev.

Ustáť to všetko v dnešnej dynamickej dobe je pre nás samých občas výzva. Biskup Jozef Haľko nám však bude celý rok pripomínať, že načerpať múdrosť, lásku, nádej a silu do každého dňa môžeme len od Boha. Len on nám pomôže žiť naplno tu a teraz, neutekať z miest, kde nás poslal, byť lepším a milujúcejším človekom a svoje dni naplniť láskou.

Obsahom hlboký diár s peknou grafikou vás bude sprevádzať celým rokom, vždy s dôrazom na aktuálne obdobie. Každý týždeň sa začína dôležitou myšlienkou, ktorá čitateľov upriami na evanjelium, sviatok či svätca daného týždňa alebo na dôležité udalosti kalendárneho roka. Okrem toho sa každý väčší celok, ako začiatok roka, pôst, prázdniny či advent, začína zamyslením, obsahuje aj modlitbu obdobia a občas aj „štuchanec biskupa Haľka“, ktorý je akýmsi dôrazným, no láskavým poštuchnutím na ceste k Dobru.

Dve novinky za ešte lepšiu cenu

Diár Ži dnešok: tu a teraz si môžete kúpiť v predpredaji so zľavou a všetky diáre zakúpené do 15. novembra 2018 budú aj s podpisom otca biskupa Haľka. Navyše môžete využiť aj výhodný balík a diár si kúpiť ešte s väčšou zľavou spolu s našou ďalšou knižnou novinkou Choďte do celého sveta.

Ide o knižný rozhovor s piatimi Slovákmi, ktorí sú biskupmi v USA, Kanade, Českej republike, na Ukrajine a v Azerbajdžane. Vďaka našim kolegom, ktorí sa s biskupmi rozprávali, spoznáte životný príbeh Milana Lacha, Mariána Pacáka, Ladislava Hučka, Milana Šášika a Vladimíra Feketeho.

Odporúčame