Ver.sk otvára showroom a výdajné miesto v Bratislave už túto stredu

Ver.sk otvára showroom a výdajné miesto v Bratislave už túto stredu

Nestačí vám internetový obchod a chcete si knihu pred kúpou prelistovať, alebo by ste sa o výbere literatúry radi poradili? Potom je nový showroom Ver.sk práve pre vás. Otvorenie bude už túto stredu 10.10.2018.

E-shop s kresťanskou literatúrou Ver.sk funguje od roku 2010. Odvtedy ubehlo už niekoľko rokov a na slovenský trh priniesol mnohé veľmi úspešné tituly ako napr. Milovanej Princeznej, Biblia 1SLOVO, Večerné modlitby s objatím, Mama a syn a mnohé ďalšie.

V modernom svete často nakupujeme veci cez internet. Je to rýchle a pohodlné. Niekedy si však chcete knižku prezrieť, prečítať jednu-dve strany, kým sa pre ňu rozhodnete. To isté môže platiť aj pri výbere knihy pre vašich blízkych. Ver.sk, obchod s kresťanskou literatúrou, sa preto rozhodol otvoriť nový showroom a výdajné miesto v Bratislave. Nájdete v ňom množstvo kresťanskej literatúry a iné predmety s kresťanskou tematikou.

Príďte do priestorov na Rožňavskej 17 v Bratislave už túto stredu 10.10.2018 od 17:30, vyberte si knihu a prelistujte si ju. Dajte si malé občerstvenie alebo kávu.  Zároveň môžete v tento deň nakúpiť knižné tituly od Ver.sk so zľavou až 40%.

Od 18:30, bude nasledovať pravidelné modlitebné stretnutie Streda. Modlitbu chvál bude viesť Braňo Letko a Lámačské chvály, slovo bude mať otec biskup Jozef Haľko na tému "Prečo Cirkev?"

Niečo z noviniek a titulov, ktoré sa budú predávať so zľavou pri príležitosti otvorenia showroomu:

  • Písací stôl - beletria od Rachel Hauck
  • Mama a syn - citáty vychádzajúce zo srdca žien, ktoré sa dali dokopy, aby pre iné mamy napísali rady
  • Večerné modlitby - kniha pre deti na vybudovanie vzťahu s Bohom
  • Večerné modlitby s objatím - kniha pre rodičov a ich deti na upevnenie vzťahu s Bohom

 

Srdečne vás pozývame a tešíme sa na vás.

 

Tím Ver.sk.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo