Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
21. september 2018

Dnes posledný deň so zľavou – Klub nerozbitných detí

Vzťahy. Hranice. Charakter. Pohyb a voľná hra. Knihy. Hudba. Zdravý postoj k technológiám. To je sedem tém, o ktorých je v knihe reč.
Dnes posledný deň so zľavou – Klub nerozbitných detí

Klub nerozbitných detí je o hľadaní strateného detského šťastia v dobe tabletov a instantných riešení. Na rozdiel od prekladov americkej výchov­nej literatúry je to kniha šitá na mieru slovenským rodičom. Vychádza z medicínskych a psychologických štúdií a je doplnená o rozhovory so slo­venskými expertmi. Každý z nich je autoritou v jednej z dôležitých oblastí, ktoré potrebujeme rozvíjať u našich detí. Aby zvládli náročnú dobu, v ktorej budú žiť. Aby sa stali nerozbitnými. 

Dnes je posledný deň, keď Klub nerozbitných detí ponúkame aj s uvádzacou zľavou 15 %  v našom obchode. Potom ju nájdete v každom dobrom kníhkupectve.

Inzercia

Odporúčame

Moje srdce zvíťazí (recenzia)

Moje srdce zvíťazí (recenzia)

Fenomén Medžugorie. Niektorými odmietané, inými vyzdvihované. Do týchto protichodných názorov zaznievajú slová: “Volám sa Mirjana. Viac než 35 rokov sa mi zjavuje Panna Mária. Nemôžem to povedať otvorenejšie.“

Chcem byť garanciou zmeny pre Bratislavu

Chcem byť garanciou zmeny pre Bratislavu

Caroline Líšková (47) je členkou a kandidátkou KDH na bratislavskú primátorku. Študovala na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Pracovala na viacerých manažérskych pozíciách v korporácii i v banke, neskôr si založila konzultačnú firmu a učila manažment na vysokej škole.