Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
12. september 2018

Deti sú deťmi, väčší problém majú dnes ich rodičia

Prečo a ako vznikla kniha Klub nerozbitných detí? A prečo si jej autorka myslí, že je lepšia ako americké knihy o výchove? Zoznámte sa so Slávkou Kubíkovou. (Video)
Deti sú deťmi, väčší problém majú dnes ich rodičia

S potešením vám dnes predstavujem našu najnovšiu knihu . Jej príprava trvala rok a pol, spolupracovala na nej desiatka ľudí a svojím spracovaním presahuje slovenské štandardy.

Autorkou knihy je Slávka Kubíková, niekdajšia ekonomická novinárka, neskôr úspešná finančná manažérka v nadnárodnej spoločnosti. Mimoriadnym bonusom knihy je jej prepracované grafické stvárnenie a zrozumiteľné, pútavé podanie.

Je to odpoveď na nástojčivú otázku, čo možeme urobiť, aby naše deti nezomlela instantná doba.

Jedinečným prínosom oproti zahraničným knihám, ktoré sú šité pre inú kultúru, iný systém vzdelávania či inak nastavené rodinné politiky je, že počíta s realitou, v ktorej fungujú slovenské rodiny.

Jej súčasťou sú totiž rozhovory so siedmimi inšpiratívnymi odborníkmi zo Slovenska, ktorí s mladou generáciou instantnej doby pracujú každý deň. A s mimoriadnymi výsledkami.

Do 20. septembra 2018 vám Klub nerozbitných detí ponúkame aj s uvádzacou zľavou 15 %  v našom obchode. Potom ju nájdete v každom dobrom kníhkupectve.

Inzercia

Recenzie odborníkov si môžete prečítať aj tu.

 

 

 

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.