PF 2014: Upiekli sme pre vás medovníčky

Určite poznáte ten pocit, keď za vami príde vaše dcéra, vnuk, synovec či iný blízky človiečik napríklad s obrázkom, ktorý pre vás nakreslil. Na prvý pohľad síce neviete, čo by to mohlo byť, pripomína vám to avantgardné umenie, no farebné haki-baki majú pre vás väčšiu hodnotu, než Picasso.

Tieto Vianoce sme sa chceli pokúsiť o niečo podobné. V roku 2013 sme od vás veľa dostali a sme za to veľmi vďační. Preto sme pre vás vyrobili viac ako len obyčajné péefky, ktoré v týchto dňoch zapĺňajú vaše schránky. Obliekli sme sa do záster, zmiešali múku, vajíčka, med, perníkové korenie, hotové cesto nechali odstáť, potom sme vzali do rúk formičky a o niekoľko minút sme už z dobre vyhriatej rúry vyťahovali pééfky vo voňavej podobe.

Rozhodli sme sa totiž, že pre všetkých našich čitateľov, ktorí nás počas roku 2013 finančne podporili, pridáme k článkom na koniec roka ako bonus aj niečo špeciálne. Ako môžete vidieť na fotografiách, bol to aj výborný teambuilding. No keďže sme v pečení a zdobení amatéri a zistili sme, že písanie nám ide asi lepšie, pomohla nám aj naša kamarátka Zuzka. Domov vám však ako prejav našej vďačnosti pošleme okrem vkusnej péefky aj medovníky, ktoré sme vyrobili sami.

Ešte raz sa vám chceme poďakovať za vašu priazeň a podporu. V súčasnosti nás už druhý mesiac podporuje takmer 30 z vás a výška priemerného daru je 10 eur. Tieto peniaze nám výrazne pomáhajú prevádzkovať Postoy.sk a môžeme vďaka nim prinášať zaujímavé témy, o ktorých iné médiá takmer nepíšu. Aj keď to mnohí viete, chceme pripomenúť, že Postoy.sk stále nemá žiadneho full-time redaktora. Tvoria ho ľudia popri svojom zamestnaní, štúdiu, rodine a na úkor svojho voľného času. Každé vaše euro nám pomáha tento stav postupne meniť.

Redakcia Postoy.sk

Napíšte nám vašu adresu:

Keďže na všetkých našich darcov nemáme kontakt, prosím, pošlite nám vašu adresu na mail redakcia@postoy.sk do 7. januára 2014 a my vám pošleme naše medovníčky.

Ešte ste nás nepodporili, no chcete medovníček?

Zriaďte si trvalý príkaz na č. účtu 292 984 6565 / 1100 a podporujte nás mesačne napríklad sumou 5, 10 či 20 eur. Ak sa nás rozhodnete podporiť, dajte nám o tom vedieť mailom na redakcia@postoy.sk. S Vašim darom nám pomôžete prinášať viac článkov.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo