Súťažte s Katolíckymi novinami

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Súťažte s Katolíckymi novinami

Redakcia Katolíckych novín pre vás pripravila leto plné výhier. Na svoje si prídu dospelí, deti i milovníci krížoviek. Zapojte sa do niektorej z troch súťaží a vyhrajte!

Letná čitateľská súťaž

Obľúbená vedomostná súťaž na letné dni má tento rok tému Svätý Páter Pio a výročné aktuality 2018. Ak si v tejto téme veríte, neváhajte sa zapojiť.

V čísle KN 26 nájdete vloženú hraciu kartu. V každom letnom čísle Katolíckych novín (čísla 26 – 35) budú na strane 3 uverejnené dve otázky s trojicou možností na výber odpovede spolu s kupónom. Ku každej dvojici otázok je potrebné vlepiť do hracej karty príslušný kupón a správne odpovedať na jednotlivé otázky (možnosti a, b alebo c). Na záver súťaže, najneskôr do 13. septembra, treba poslať vyplnenú hraciu kartu na adresu: Redakcia Katolícke noviny, P. O. BOX 276, 810 00 Bratislava 1. Na obálku je potrebné uviesť heslo: Svätý Páter Pio. Žrebovanie výhercov sa uskutoční 14. septembra 2018.

Čo môžete vyhrať: Pútnický zájazd do Svätej zeme pre 2 osoby v hodnote 1 300 € venuje CK AWERTRAVEL. Pútnický zájazd do Talianska – „Po stopách svätého Pátra Pia“ pre 2 osoby v hodnote 790 € venuje CK AWERTOUR. Klimatizáciu Klarstein v hodnote 899 € a ďalšie zaujímavé ceny.

Podmienky súťaže TU.

 

Prázdninová súťaž pre deti a celú rodinu

Chcete prežiť nezabudnuteľné indiánske dobrodružstvo? Kupujte Katolícke noviny od čísla 26 do čísla 34 a zapojte sa do prázdninovej súťaže „Po indiánskych stopách“.

Prázdninová hra má od svojho začiatku v roku 2006 ambíciu povzbudzovať najmenších čitateľov v kresťanských hodnotách, v tvorivosti, aby sa angažovali vo svojom okolí, a tiež chce spájať rodiny čitateľov s pracovníkmi redakcie Katolíckych novín na rodinnom stretnutí s atraktívnym programom.

Súťaž bude prebiehať počas deviatich prázdninových týždňov od 26. júna 2018 do 30. augusta 2018 (KN 26 – KN 34). Zošit so splnenými aspoň dvadsiatimi úlohami a hracou kartou treba poslať do 30. augusta 2018 na adresu: Redakcia Katolícke noviny, P. O. BOX 276, 810 00 Bratislava.

Okrem vedomostí, rozvíjania zručností cez plnenie úloh a inšpirácie k dobru vyžrebovaní súťažiaci získajú aj nezabudnuteľný zážitok. Žrebovanie sa uskutoční 31. augusta 2018. O výsledku žrebovania oboznámime všetkých výhercov listom a tiež na stránkach Katolíckych novín v čísle 36.

Čo môžete vyhrať:

Hlavnou cenou súťaže pre deti a mládež do 18 rokov je deň strávený s Dobromilkou a Svetlúšikom na Ranči na Striebornom jazere v Galante 22. septembra 2018, kde sa uskutoční stretnutie 50 výhercov a ich rodín s redakčným tímom organizátora – Katolíckymi novinami.

Pridanou hodnotou je získanie nových kamarátov a známych vo veľmi príjemnom prostredí a v priateľskej atmosfére.

Za vyplnenú hraciu kartu so správnymi odpoveďami a zošitom úloh pošle redakcia všetkým súťažiacim prekvapenie.

Nezabudnite pripísať na obálku heslo: Po indiánskych stopách.

Podmienky súťaže TU.

 

Letná príloha „KRÍŽOVKY a ešte iné POBAVENIE“

Radi popri leňošení na dovolenke lúštite krížovky? Počas tohto leta môžete s Katolíckymi novinami vyhrať aj hodnotné ceny. V čísle KN 31 nájdete 8-stranovú krížovkársku prílohu s rôznymi krížovkami, osemsmerovkami a hlavolamami.

Odpovede a riešenia posielajte do 27. augusta 2018 na adresu: Redakcia Katolícke noviny, P. O. BOX 276, 810 00 Bratislava 1. Na obálku je potrebné uviesť heslo: Príloha – Krížovky. Vaše odpovede môžete posielať aj elektronicky na adresu: tajnicka@katolickenoviny.sk.

Tí z vás, ktorí správne vylúštia aspoň sedem riešení, budú zaradení do žrebovania. Žrebovanie výhercov sa uskutoční 28. augusta 2018 v redakcii Katolíckych novín.

Čo môžete vyhrať: Víkendový pobyt vo Veľkej Lomnici (2 dospelí + 2 deti) v hodnote 178 € z www.levy.sk. Turistický ruksak v hodnote 59,99 €. 2x spací vak v hodnote 33,99 €, 2x hriankovač v hodnote 33,99 €, kartón omšového vína zo Spolku svätého Vojtecha a 3x balíčky kníh od redakcie Katolíckych novín.

Podmienky súťaže TU.

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo