POSTOY 2014: Päťka pre Postoy

Dajte nám váš lístok do kina, dobrý obed či dva časopisy, ktoré si pravidelne kupujete. Na oplátku vám ponúkneme viac kvalitných článkov, vďaka ktorým náš portál máte radi.

Päť eur sa dnes dá minúť všelijako a najmä veľmi rýchlo. My vám chceme dať ďalšiu možnosť. Vašich päť eur mesačne môže byť symbolickým predplatným magazínu Postoy. Už osem rokov sa vám snažíme prinášať zaujímavé články. Ak sa nám podarí presvedčiť dostatok darcov, postupne chceme zamestnať jedného či dvoch ľudí, ktorí sa budú nášmu magazínu venovať na 100 percent. Na to však potrebujeme práve vašich päť eur. Áno, aj tých vašich!

Ak vám to situácia dovoľuje, máte radi Postoy, ste podobne ako my partnerom života a rodiny a chcete mať na našej stránke čo najviac dôležitých textov, zriaďte si, prosím, trvalý príkaz napríklad na spomínaných päť eur (pokojne aj viac) alebo sa zaregistrujte a my vám každý mesiac pripomenieme, že je čas podporiť nás.

Veríme, že Postoy patrí k projektom, ktorým sa oplatí pomôcť a my vašu podporu dokážeme maximálne zhodnotiť.

Ďakujeme za vašu podporu a dôveru.

Tvorcovia magazínu Postoy.sk

Ako nás podporiť?

  1. Trvalý príkaz si môžete zriadiť na č. účtu 292 984 6565 / 1100, var. symbol 5.
  2. Podporiť nás môžete aj jednorázovo ľubovoľnou sumou.

Ďakujeme všetkým našim pravidelným darcom, ktorí nám dnes pomáhajú, aj všetkým novým darcom, ktorí nás podporili počas októbra. Veľmi si to vážime. Ak nás podporujete a chcete pravidelne dostávať informácie o dianí v redakcii, napíšte nám mail na adresu melicher@postoy.sk.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo