Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
11. september 2013

POCHOD ZA ŽIVOT: Súťaž o lístok na vlak Fóra života

pochod-za-zivot-logo-horizontal-web.png Magazín Postoy.sk v spolupráci s Fórom života, o.z. vyhlasuje súťaž o lístok na Vlak Fóra života, ktorý poputuje v sobotu 21. septembra z Bratislavy do Košíc. Vo vlaku bude pripravený sprievodný program a najmä možnosť spoznať ľ...

Magazín Postoy.sk v spolupráci s Fórom života, o.z. vyhlasuje súťaž o lístok na Vlak Fóra života, ktorý poputuje v sobotu 21. septembra z Bratislavy do Košíc.

Vo vlaku bude pripravený sprievodný program a najmä možnosť spoznať ľudí, ktorí vyznávajú tie isté hodnoty, hodnoty života. V prípade, že si chcete lístok kúpiť, informácie o časoch odchodu a príchodu, lístkoch, cenách, zľavách, kontakty a informácie o spôsobe platby nájdete na našej stránke.

V súčasnosti Fórum života predalo približne polovicu lístkov. Ak je to čo i len trochu vo Vašich možnostiach, prosíme o väčší príspevok ako je cena lústku, nakoľko ponúkané zľavy spôsobia stratu pre Fórum života. To sa dlhodobo usiluje o osvetu a konkrétnu pomoc v oblasti ochrany ľudského života a podporuje rodiny ako optimálneho miesta pre vznik a rozvoj ľudského života.

Inzercia

Súťažná otázka: V koľkých staniciach bude stáť Vlak Fóra života?

Správne odpovede nájdete na stránke Fóra života. Posielajte ich spolu so svojou adresou na mail redakcia@postoy.sk do stredy 18. septembra. Výhercovi bude zaslaný lístok mailom.

Doplnenie 19. septembra: Výherkyňou sa stala Silvia Láslová z Bratislavy, srdečne gratulujeme!

Redakcia

Odporúčame

KULTUREVUE: Útoky na krásu

KULTUREVUE: Útoky na krásu

pieta-text.jpg Dostojevskij v románe Idiot (1866) napísal: ,,Krása spasí svet”. Často citovaný, a predsa tajomný výrok. A čo naň duch negácie a rozdelenia? Ten s výrokom nepolemizuje verbálne, netvrdí, že krása nikoho nespasí, ale – akoby pristupoval rovno k činu: ,,Tv...