LETO S POSTOYOM: Vyhodnotenie rodinnej fotosúťaže

Milí Postoyáci, do súťaže nám prišlo ďalších 14 krásnych fotografií. Ďakujeme, že ste sa rozhodli podeliť o svoju radosť z vašich rodín a ukázať svetu, že sú jeho základom.

Všetky fotografie sú veľmi cenné, viacerí ste nám aj zaslali povzbudenie k našej práci, za čo vám úprimne ďakujeme. Knihy z vydavateľstiev Kumran.sk a Don Bosco získavajú: rodina Šmidovičová z Višňového, Girová z Košíc, Kosmeľová z Klinu, Mitríková z Popradu, Novotná z Bratislavy a špeciálnu cenu - knihu Čo je to manželstvo od Kolégia Antona Neuwirtha - venujeme rodine Veličovcov.

Zdieľať

Výhercom srdečne gratulujeme a všetkým prajeme príjemné chvíle v rodinnom kruhu.

Redakcia Postoy.sk

Foto: Peťa Babulíková. To sme my, manželia Andrej a Peťa, ktorí toto leto oslavujeme 7. výročie svadby; spolu s našimi krásnymi dcérkami Terezkou (5), Šarlotkou (takmer 3) a Katkou (takmer 1:)

Foto: Anna Beljaková. Fotografia je z diela môjho manžela, je to najčastejšie vystavovaný obraz: "Rodinný portrét".

Foto: Marcel Ďurkovský. Čo je dobré pre rodinu, je dobré pre spoločnosť a pre štát. Preto nám na rodine záleží.

Foto: Stanka Girová. Sme Girovci, Stanka a Jožko a prvýkrát sme si vyšli takto spoločne na rodinnú prechádzku s našou päťtýždňovou Tamarkou, ktorá veľmi ľúbi nosiť sa v šatke. Keďže prvá dcérka je v nebíčku, takéto chvíle si naplno užívame s vedomím, že zdravé dieťa je ozajstným Božím darom...

Foto: Tomáš Mitrík. Júlia Mitríková so šiestimi deťmi, vnukmi a pravnukmi v roku 2011. V máji tohto roku naša mamka odišla k Pánovi a naša rodina sa k dnešnému dňu rozrástla o ďalších štyroch členov. Nech žijú všetky rodiny a nech nažívajú v svornosti a láske!

Foto: Veronika Hricová. Táto fotka vznikla v októbri 2012, keď boli u nás môj ujo a teta z Kanady a pri tej príležitosti sme sa zišli takmer celá rodina. Ja som práve mala stužkovú, takže na fotke nie som ani ja, ani naši rodičia. Je tam vačšina mojich súrodencov aj s rodinami, ďalej otcov brat s manželkou z Kanady a tiež a otcova švagriná z Českej republiky s dvomi dcérami. Chýbajú ešte niektorí súrodenci a deti, ale kompletnejšiu fotku som nenašla :)

Foto: Lucia Šmidovičová. Naše momentálne päťčlenné vydanie...

Foto: Mária Kušnírová. Naša rodina pri nohách Matky Božej v Medžugorí.

Foto: Pavol Horanský. Naši synovia Marek, Michal, Max a dedo Ľubo s dcérou Ľubkou a vnukom Hugom.

Foto: Marián Jurčišin-Kukľa. Rodinka v úžase nad krásou prírody na výlete v Nízkych Tatrách.

Foto: Lucia a Jaro Skaritkovi.

Foto: Lucia Hovancová. Naša rodinná fotografia, bola vytvorená pre rodinky v Sao Paulo a Rio de Janeiro, ktoré sa počas času na Svetových dňoch mládeže stali mojou Rodinou. Túto fotku som im pri rozlúčke darovala so slovami: "Toto je moja Rodina, teda to som Ja."

Foto: Mirec Šutka: "Rodina hore nohami?"

Foto: Peter Velič. Storočný seriál rodiny Veličovej.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo