LETO S POSTOYOM: Ukážte svetu svoju rodinu a zapojte sa do súťaže

Milí Postoyáci, do redakcie nám prišlo niekoľko fotografií, ktoré zachytávajú cenné chvíle našich čitateľov v kruhu ich najbližších. Tešíme sa, že spolu s nami svetu ukazujete, že rodina stojí na prvom mieste.

Ešte ste sa nezapojili? V tom prípade nám do 15. augusta pošlite fotografiu vašej rodiny aj so stručným popisom. Vyhrať môžete zaujímavé knižky. Viac informácií o súťaži nájdete tu.

Ďakujeme za fotografie a prajeme pekné letné dni v kruhu najbližších.

Redakcia Postoy.sk

Foto: Juraj Kosmeľ. Rodina Kosmeľovcov z Klina na Orave, Vianoce 2010. (Zľava Lucia, Michal, Mikuláš, mama Elena, Radovan, Silvester, oco Michal, Klaudia, Juraj, Eva a babka Štefánia)

Foto: Andrej Cpin. Leto 2013: Fotografia zachytáva našu rodinu a oslavu 8. narodenín Samka. Geografické zastúpenie Slovenska: sestra s manželom a deťmi - žijúci v Pezinku, brat s manželkou - žijúci v Brezne, moja manželka pochádzajúca z okresu Prešov a stretli sme sa u rodičov v Spišskej Novej Vsi.

Foto: Jaroslav Bačinský. Putovanie.

Foto: Ondrej Ligač. Posielam fotku našej family, ktorá sa zrodila pri príležitosti oslavy zlatej svadby našich starých rodičov. Počas roka sme všetci rozbehaní po svete, preto sú chvíle keď sme všetci doma veľmi vzácne. Rodina je pre nás naozajstný prístav a útočisko, ktoré stojí za to chrániť! 

Foto: Zuzana Stacherová. Na fotke je naša "malá" rodinka, po troch dievčatách sa nám narodil krásny zdraví princ, Pánu Bohu ďakujeme za celu našu rodinu :-).

Foto: Vladimíra Haninčíková. Výlet v Banskej Štiavnici, Dom Sládkovičovej Maríny. PS: Zadanie je dosť ťažké, pretože fotografií máme dosť, ale tým, že buď manžel, alebo ja fotíme, máme málo spoločných :-).

Foto: Juraj a Anna Buday. Rodičia Juraj a Anna Budayovci a naše najkrajšie poklady Sarinka a Benjamin Maria. Deti nám zaplnili miesta v našich srdciach, o ktorých sme nikdy nevedeli, že boli prázdne...

Foto: Petr Nobilis. Posílám naši rodinku od nejmladšího Vojtíka (3roky) po nejstarší dceru Mášu (26 let) a rodiče. Táta katolík, máma pravoslavná, děti různě.

Foto: Zuza Šusteková. Nedeľa na rodinnom výlete pri rohačskych plesách, nech je potešením aj pre Vás :).

Foto: Alena Novotná. Generačná fotografia, pretože sú na nej Otec, Syn, Vnuk a Pravnuk.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo