Študenti z Digital Marketing Club budú obedovať s prezidentom

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Študenti z Digital Marketing Club budú obedovať s prezidentom

Študentská organizácia Digital Marketing Club sa po realizovaní digitálnych obedov so slovenskými osobnosťami a podnikateľmi stretne aj s prezidentom Andrejom Kiskom.

Na Fakulte managementu Univerzity Komenského vyrástol za posledných sedem rokov veľmi úspešný a aktívny klub študentov, ktorý v značnej miere prispieva k inovatívnemu vzdelávaniu na univerzite v oblasti online podnikania a marketingu. 

Viac o klube si môžete prečítať na www.digitalmarketingclub.sk.

Digital Marketing Club okrem organizovania konferencie Make IT Digital s top spíkrami, odborných workshopov a prednášok z oblasti online marketingu a práce na komerčných projektoch pre klientov, realizuje populárne Digitálne obedy s osobnosťami v online marketingu a úspešnými podnikateľmi.

Na obede sa študenti majú možnosť dozvedieť cenné rady pre budovanie vlastného podnikania, motivačné povzbudenie a nadviazať osobný kontakt s pozvanými osobnosťami.

Medzi inšpiratívnych ľudí, s ktorými mal možnosť Digital Marketing Club obedovať, patrí napríklad aj Michal Truban zo spoločnosti Websupport, Miroslav Trnka z ESET-u alebo Michal Meško Martinus.sk a mnoho iných.

Na najbližší obed prijal pozvanie prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska. Jeho začiatky podnikania, vstup do politiky a aj komunikácia na sociálnych sieťach sú veci, ktoré digitálnych nadšencov veľmi zaujímajú.

Jeho príbeh je inšpiratívny a povzbudzujúci pre mladých ľudí, ktorí chcú byť prospešní pre svoju krajinu a zanechať po sebe stopu v spoločnosti.

Okrem iného sa ho určite budeme pýtať na charitu Dobrý Anjel, keďže aj náš Digital Marketing Club má záujem podporovať charitatívne projekty.

Stretnutie sa uskutoční najbližší utorok, t. j. 17. 04. 2018. Tešíme sa na stretnutie.

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo