Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
11. apríl 2018

Slovensko bude opäť hostiť misionára Božieho milosrdenstva o. Jamesa Manjackala

Už 20. – 22. apríla sa v Aréne Brezno uskutoční duchovná obnova s charizmatickým katolíckym kňazom z Indie - otcom Jamesom Manjackalom. Organizácie sa zhostil nadačný fond Credo. Exercície sa konajú s požehnaním J. E. Mons. Stanislava Stolárika.
Slovensko bude opäť hostiť misionára Božieho milosrdenstva o. Jamesa Manjackala

Otec James Manjackal je katolícky kňaz z Indie, ktorý dostal od Pána Boha mnoho chariziem, najmä dar uzdravovania a evanjelizácie. Oslovuje ľudí svojím osobitým spôsobom, dôraz kladie na Eucharistiu a prežívanie kresťanstva s Duchom Svätým.

Téma exercícií: BYŤ VEDENÝ DUCHOM. Veď všetci, ktorých vedie Boží Duch, sú Božími synmi. Lebo ste nedostali ducha otroctva, aby ste sa museli zasa báť, ale dostali ste Ducha adoptívneho synovstva, v ktorom voláme: „Abba, Otče!“ (Rim 8, 14-15).

Vzhľadom na postupné nadväzovanie príhovorov a modlitieb, otec James odporúča zúčastniť sa všetkých troch dní obnovy. Súčasťou programu je svätá omša, adorácia s modlitbami za uzdravenie, sviatosť zmierenia, modlitba chvál a príhovory otca Jamesa. Registráciu a všetky informácie nájdete na www.otecjames.cz.

Credo nadačný fond sa svojou činnosťou snaží o šírenie kresťanských hodnôt v spoločnosti. Zameriava sa najmä na evanjelizačné projekty, podporu manželstva a charitatívnej oblasti pre deti so zdravotným postihnutím.

Všetky informácie nájdete na www.otecjames.cz.

Inzercia

Odporúčame