SÚŤAŽ: Získajte knihu Čo je to manželstvo? Obhajoba zväzku muža a ženy - vyhodnotenie

Čím manželstvo naozaj je? Je iba naplnením pocitov dvoch osôb alebo je aj niečím viac? Zaslúži si ochranu alebo na zmenách jeho zmyslu nezáleží? Aké dôsledky tieto zmeny prinášajú? Čo to znamená pre výchovu detí, pre rodinu a pre spoločnosť? Aj o týchto otázkach píše výnimočná kniha Čo je to manželstvo? Obhajoba zväzku muža a ženy

"Kniha by mala byť povinným čítaním pre každého, kto sa chce seriózne zapojiť do súčasnej debaty o manželstve, či registrovaných partnerstvách." Napísal o nej Patrik Daniška z Inštitútu pre ľudské práva a rodinnú politiku. Ponúkame Vám možnosť túto knihu získať, stačí nám zaslať odpoveď na otázku: 

V ktorej európskej krajine v súčasnosti prebieha najväčší zápas o ochranu zmyslu rodiny?

Správne odpovede spolu so svojimi kontaktnými údajmi (meno a adresa) zasielajte do 9.6.2013 na emailovú adresu redakcia@postoy.sk. Troch z Vás vyberieme a túto výbornú knihu zašleme. Tešíme sa na Váš záujem.

Výhercovia:

Do súťaže nám prišlo viac ako 130 odpovedí a všetky boli správne. Cennú knižku Čo je to manželstvo? pošleme Lenke Roškovej do Stakčína, Milošovi Tužákovi do Nitry a Ľudmile Černickej do Melčíc. Gratulujeme!

Redakcia

Knihy do súťaže poskytlo Kolégium Antona Neuwirtha. Viac informácií o nej nájdete na www.cojetomanzelstvo.sk.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo