Aktuálne 31. marec 2018

Tatar prispel asistenciou k triumfu Vegas, Chicago prehralo v Colorade

TASR
TASR
Slovenský hokejista Tomáš Tatar prispel v zámorskej NHL jednou asistenciou k víťazstvu Vegas Golden Knights nad St. Louis 4:3 po predĺžení.
Jozefína Majchrák Jozefína Majchrák

TASR

O dvoch bodoch pre domácich rozhodol presným zásahom v 22. sekunde predĺženia Jonathan Marchessault.

Hokejisti Colorada si posilnili šance v boji o účasť v play off hladkým domácim triumfom 5:0 nad Chicagom. V drese hostí sa predstavil slovenský útočník Tomáš Jurčo, ktorý odohral necelých 13 minút s bilanciou dve strely a mínusový bod.

V dôležitom súboji o vyraďovačku vyhral Anaheim doma nad Los Angeles 2:1 po predĺžení, keď v nadstavení rozhodol Rickard Rakell. Toronto triumfovalo na ľade NY Islanders 5:4, v bránke domácich sa nepredstavil Jaroslav Halák. Teoretickú šancu na play off si udržala Carolina vďaka výhre vo Washingtone 4:1. Tampa Bay je na čele Východnej konferencie po triumfe 7:3 na ľade NY Rangers, dvoma gólmi a asistenciou sa pod to podpísal Cedric Paquette.