Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
22. marec 2018

Manga Mesiáš: japonský komiks o Ješuovi už aj na Slovensku

Manga je japonský štýl kresleného komiksu, ktorý získal v dnešnej dobe na obrovskej popularite u detí, mladých, ale aj dospelých.
Manga Mesiáš: japonský komiks o Ješuovi už aj na Slovensku

Manga Mesiáš je príbeh o Ješuovi, ktorý žil pred dvetisíc rokmi na zemi. Jeho príbeh má stále obrovský vplyv na históriu a na každého človeka. Existuje niekto, kto by ho nepoznal? Alebo niekto, kto by nestretol niekoho, kto o ňom počul? Bez ohľadu na to, či veríme alebo neveríme, že Ješua je Mesiáš, nikto nemôže poprieť, že aj v Európe a na Slovensku jeho učenie ovplyvňuje mnohé oblasti života. Oplatí sa preto prečítať jeho príbeh, aby sme si vedeli na neho vytvoriť vlastný názor. V tejto knihe je nakreslený a zapísaný príbeh o najkontroverznejšom mužovi, aký kedy žil. Trúfnete si tento príbeh prečítať, aj keby vám to malo zmeniť život?

Na 288 plnofarebných stranách vstúpiš do histórie a tvoje srdce musí dať odpoveď. Titul Manga Mesiáš nemá nahrádzať biblický text, ale má priblížiť Ješuov príbeh populárnym spôsobom tým, ktorým sa zdá Biblia nezrozumiteľná, nepríťažlivá a nudná. Poznáte niekoho takého? Možno aj toto je príležitosť, aby sa konečne o ňom dozvedel. Manga Mesiáš obsahuje životný príbeh Ježiša Krista, odprezentovaný unikátnym spôsobom, biblické mapy, profily kľúčových biblických osobností a ilustrovanú Ješuovu dvanástku.

Ja osobne si pamätám, ako som ešte počas totality ako dieťa čítal komiks o Ježišovi, prípadne obrázkovú Bibliu. Dodnes si pamätám mnohé obrázky, ktoré sa mi vryli do pamäti. Jednoznačne musím povedať, že toto čítanie ovplyvnilo moje detstvo a moju vieru v Boha. Keďže ide o komiks, ľahko si ho prečítajú aj deti z dnešnej digitálnej generácie, ktoré by neprečítali siahodlhé texty. Navyše, v populárnom manga štýle, v ktorom mnohí mladí, deti, ale aj dospelí pozerajú rozprávky na youtube alebo v TV.

Už iba do nedele je možnosť kúpiť si tento titul v predpredaji na Ver.sk s cenou 11,99 EUR, nakupovať môžete tu.

 

Inzercia

Odporúčame

Slovensko v novom výbore EP pre pesticídy zastúpi Mikolášik

Slovensko v novom výbore EP pre pesticídy zastúpi Mikolášik

Európska únia si viac posvieti na pesticídy. V reakcii na obavy z rizika používania herbicídu glyfosát zriadil Európsky parlament (EP) osobitný výbor na preskúmanie povoľovacieho postupu EÚ pre pesticídy. Členom výboru sa stal aj slovenský europoslanec Miroslav Mikolášik (EĽS/KDH).

Ratifikáciou Istanbulského dohovoru sa uzná rodová ideológia

Ratifikáciou Istanbulského dohovoru sa uzná rodová ideológia

Vyzývanie na ratifikáciu Istanbulského dohovoru je zo strany Európskeho parlamentu (EP) prekročenie právomocí a zásah do vnútorných vecí členských štátov. V súvislosti so správou o základných právach v EÚ, o ktorej bude EP hlasovať tento týždeň, to vyhlásil europoslanec Miroslav Mikolášik (EĽS/KDH). Správa podľa neho zneužíva tému na ideologický nátlak na verejnú mienku a presadzovanie absurdného sociálneho inžinierstva.