Manga Mesiáš: japonský komiks o Ješuovi už aj na Slovensku

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Manga Mesiáš: japonský komiks o Ješuovi už aj na Slovensku

Manga je japonský štýl kresleného komiksu, ktorý získal v dnešnej dobe na obrovskej popularite u detí, mladých, ale aj dospelých.

Manga Mesiáš je príbeh o Ješuovi, ktorý žil pred dvetisíc rokmi na zemi. Jeho príbeh má stále obrovský vplyv na históriu a na každého človeka. Existuje niekto, kto by ho nepoznal? Alebo niekto, kto by nestretol niekoho, kto o ňom počul? Bez ohľadu na to, či veríme alebo neveríme, že Ješua je Mesiáš, nikto nemôže poprieť, že aj v Európe a na Slovensku jeho učenie ovplyvňuje mnohé oblasti života. Oplatí sa preto prečítať jeho príbeh, aby sme si vedeli na neho vytvoriť vlastný názor. V tejto knihe je nakreslený a zapísaný príbeh o najkontroverznejšom mužovi, aký kedy žil. Trúfnete si tento príbeh prečítať, aj keby vám to malo zmeniť život?

Na 288 plnofarebných stranách vstúpiš do histórie a tvoje srdce musí dať odpoveď. Titul Manga Mesiáš nemá nahrádzať biblický text, ale má priblížiť Ješuov príbeh populárnym spôsobom tým, ktorým sa zdá Biblia nezrozumiteľná, nepríťažlivá a nudná. Poznáte niekoho takého? Možno aj toto je príležitosť, aby sa konečne o ňom dozvedel. Manga Mesiáš obsahuje životný príbeh Ježiša Krista, odprezentovaný unikátnym spôsobom, biblické mapy, profily kľúčových biblických osobností a ilustrovanú Ješuovu dvanástku.

Ja osobne si pamätám, ako som ešte počas totality ako dieťa čítal komiks o Ježišovi, prípadne obrázkovú Bibliu. Dodnes si pamätám mnohé obrázky, ktoré sa mi vryli do pamäti. Jednoznačne musím povedať, že toto čítanie ovplyvnilo moje detstvo a moju vieru v Boha. Keďže ide o komiks, ľahko si ho prečítajú aj deti z dnešnej digitálnej generácie, ktoré by neprečítali siahodlhé texty. Navyše, v populárnom manga štýle, v ktorom mnohí mladí, deti, ale aj dospelí pozerajú rozprávky na youtube alebo v TV.

Už iba do nedele je možnosť kúpiť si tento titul v predpredaji na Ver.sk s cenou 11,99 EUR, nakupovať môžete tu.

 

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo