Prichádzajú... nekŕmiť!

Levy skutočne prichádzajú. Kresťanstvo v slovenskej spoločnosti začína byť čoraz viac skúšané. S rastúcim jedlom však budú mať čoraz väčšie nároky. 

Postoy.sk chce byť aj v najbližšom období nástroj, ktorým budeme môcť v spoločnej diskusii odhaľovať nebezpečenstvá pre kresťanské hodnoty. Hľadať, komentovať, rozpoznávať. Okrem levov však prichádzajú aj iné veci. Aj také, ktoré potešia a zároveň povzbudia. Či už sú to pozitívne správy z misijných oblastí, dobré knihy alebo nedeľné zamyslenia našich kňazov. Postoy jednoducho nechce poľaviť.  

O tom, ako dlho nám toto odhodlanie vydrží, rozhodujete aj vy, naši čitatelia. Chuť pokračovať môžeme mať len vtedy, ak budeme cítiť, že aj Vám na tom záleží. Preto si veľmi vážime každé ocenenie, ktoré nám vyjadrujete. Jeden zo spôsobov, ktorým nám môžete pomôcť, je aj pravidelný malý finančný príspevok. Aj zopár eur, ktoré nám každý mesiac darujete, nám veľmi pomôže.

Vašich 5, 10 či 15 eur, ktoré nám každý mesiac poukážete, bude pre nás znamenať nielen materiálnu podporu, ale aj povzbudenie a odvahu naďalej sa zastávať správnych vecí. Ak Vám záleží na tom, aby ste na túto stránku mohli navštevovať aj v budúcnosti, zriaďte si trvalý platobný príkaz na účet 292 984 6565 / 1100.

Kedykoľvek budete mať pocit, že Postoy.sk sa spreneveril poslaniu alebo svoju prácu robí nekvalitne, môžete podporu zrušiť. 

Všetci podporovatelia tohto projektu a ich rodiny sú zahrnutí v úmysloch bohoslužieb, ktoré sú za tento účel slúžené.

Ďakujeme, že ste čitateľmi Postoy.sk, veľmi si to ceníme!

Pavol Rábara, šéfredaktor Postoy.sk

a redakcia

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo