Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
09. december 2012

Prichádzajú... nekŕmiť!

levy-coming2.jpg Levy skutočne prichádzajú. Kresťanstvo v slovenskej spoločnosti začína byť čoraz viac skúšané. S rastúcim jedlom však budú mať čoraz väčšie nároky.  Postoy.sk chce byť aj v najbližšom období nástroj, ktorým budeme môcť v spoločnej diskusii odhaľovať n...

Levy skutočne prichádzajú. Kresťanstvo v slovenskej spoločnosti začína byť čoraz viac skúšané. S rastúcim jedlom však budú mať čoraz väčšie nároky. 

Postoy.sk chce byť aj v najbližšom období nástroj, ktorým budeme môcť v spoločnej diskusii odhaľovať nebezpečenstvá pre kresťanské hodnoty. Hľadať, komentovať, rozpoznávať. Okrem levov však prichádzajú aj iné veci. Aj také, ktoré potešia a zároveň povzbudia. Či už sú to pozitívne správy z misijných oblastí, dobré knihy alebo nedeľné zamyslenia našich kňazov. Postoy jednoducho nechce poľaviť.  

O tom, ako dlho nám toto odhodlanie vydrží, rozhodujete aj vy, naši čitatelia. Chuť pokračovať môžeme mať len vtedy, ak budeme cítiť, že aj Vám na tom záleží. Preto si veľmi vážime každé ocenenie, ktoré nám vyjadrujete. Jeden zo spôsobov, ktorým nám môžete pomôcť, je aj pravidelný malý finančný príspevok. Aj zopár eur, ktoré nám každý mesiac darujete, nám veľmi pomôže.

Vašich 5, 10 či 15 eur, ktoré nám každý mesiac poukážete, bude pre nás znamenať nielen materiálnu podporu, ale aj povzbudenie a odvahu naďalej sa zastávať správnych vecí. Ak Vám záleží na tom, aby ste na túto stránku mohli navštevovať aj v budúcnosti, zriaďte si trvalý platobný príkaz na účet 292 984 6565 / 1100.

Inzercia

Kedykoľvek budete mať pocit, že Postoy.sk sa spreneveril poslaniu alebo svoju prácu robí nekvalitne, môžete podporu zrušiť. 

Všetci podporovatelia tohto projektu a ich rodiny sú zahrnutí v úmysloch bohoslužieb, ktoré sú za tento účel slúžené.

Ďakujeme, že ste čitateľmi Postoy.sk, veľmi si to ceníme!

Pavol Rábara, šéfredaktor Postoy.sk

a redakcia

Odporúčame

CIRKEV: Slovensko presviedča Vatikán, že našlo svätých

CIRKEV: Slovensko presviedča Vatikán, že našlo svätých

titus.jpg Slovensko posiela v týchto dňoch do Vatikánu niekoľko tisíc stranovú dokumentáciu o živote a smrti saleziána Titusa Zemana z Vajnor pri Bratislave. Ten bol v päťdesiatych rokoch odsúdený za to, že pomáhal organizovať ilegálne prechody cez rakúsku hranicu. Vo...

KÁZEŇ ĽUBOMÍRA MAJTÁNA: Na čo je dobrá púšť?

KÁZEŇ ĽUBOMÍRA MAJTÁNA: Na čo je dobrá púšť?

jan-mala.jpg Minulú nedeľu sme si vypočuli úryvok o bdelosti a modlitbe – byť pripravený na deň, kedy príde Pán. Nachádzal sa v závere Evanjelia podľa Lukáša (21. kapitola). Dnešné evanjelium obracia niekoľko strán späť a smeruje k 3. kapitole, čo je historický kontex...