Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
26. jún 2017

Posledná možnosť získať našu knihu, ktorá sa nedá kúpiť. Aj s autorským podpisom

Podporte Postoj a dostanete naše knižné vydanie výnimočných rozhovorov. O slobodnej vôli, vesmíre, demografii, mágii, Koráne, Rómoch, detských alergiách a o tom, prečo ženy potrebujú mužov. 
Posledná možnosť získať našu knihu, ktorá sa nedá kúpiť. Aj s autorským podpisom

Zuzka Hanusová, jedna zo siedmich spoluautorov knihy, podpisuje knihy pre darcov.

Tento týždeň už rozosielame všetkým našim pravidelným podporovateľom knihu jedenástich rozhovorov s ľuďmi, ktorí nepodľahli móde a dokázali niečo výnimočné. Niektorí vedia zasvätene rozprávať o tom, aká je naša krajina a čo ju čaká. Iní sú zaujímaví preto, čo dokázali v súkromnom živote, keď boli postavení pred veľmi ťažké situácie, na ktoré neboli pripravovaní, no zvládli ich hrdinsky.

Všetky tieto rozhovory spája, že nie sú plné fráz a moderných klišé. Práve naopak, výpovede našich osobností dokazujú, ako rýchlo sa mnohé moderné konštrukcie rozsypú, ak zafúka trochu nepriaznivý vietor. 

Každá kniha má v sebe originálny pozdrav jedného z autorov – členov redakcie Postoja.

Ak sa tento týždeň stanete jedným z našich malých podporovateľov, vďaka ktorým môže tento portál fungovať, knihu vám ešte stihneme zaslať. A vaše leto i leto vašej rodiny bude o kúsok bohatšie.  

Zároveň tak pomôžete ďalšiemu fungovaniu Postoja, za ktorým nestoja žiadne finančné skupiny ani mediálne koncerny.

Ak ste naším čitateľom, pozývame vás, aby ste sa stali naším malým pravidelným darcom. Aby ste aj v budúcnosti mohli ako čitatelia navštevovať tieto stránky.

Inzercia

 


Kto získa knihu a kedy ju dostanete?


Knihy sú momentálne v tlači, našim podporovateľom ich budeme posielať od 26. júna. Vo svojich poštových schránkach by ste ich mali nájsť najneskôr 5. júla 2017, ak sa tak nestane, prosím, napíšte nám na klub@postoj.sk. 

Knihu získajú naši darcovia, ktorí nás podporujú sumou 5 eur a viac mesačne alebo nás za posledný rok podporili sumou väčšou ako 60 eur. Akcia platí aj pre nových darcov, ktorí denník Postoj začnú podporovať mesačne sumou minimálne 5 eur.

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.