Pragmatizmus, dobro a svedomie. Príďte na diskusiu s biskupom M. Lachom a profesorom V. Krčmérym

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Pragmatizmus, dobro a svedomie. Príďte na diskusiu s biskupom M. Lachom a profesorom V. Krčmérym

Pozývame vás na našu debatu 9. mája do historických priestorov františkánskeho kláštora v Bratislave v rámci série podujatí Biznis klub Postoj.

Srdečne vás pozývame na naše najbližšie stretnutie Biznis klubu Postoj, ktoré bude 9. mája (utorok) o 18.00 v historických priestoroch kláštora bratov františkánov v Bratislave.

Ide o ďalšie stretnutie v sérii podujatí Biznis Klub Postoja určeného najmä pre podnikateľov a manažérov, ktorí by radi debatovali aj o takých témach, ako znie najbližšia chystaná téma: Pragmatizmus, dobro a svedomie. A svojou účasťou zároveň podporili existenciu Postoja.

Našimi hosťami budú otec vladyka Milan Lach SJ, ktorý je pomocným biskupom gréckokatolíckeho arcibiskupstva v Prešove, a prof. Vladimír Krčméry, ktorý sa dlhoročne venuje humanitárnym projektom v rozličných častiach sveta.

Na podujatí budete môcť stretnúť aj novinárov Postoja, ktorí vás budú debatou aj večerom sprevádzať.

Kapacita miestnosti je obmedzená, organizačný poplatok je 60 eur, v cene je zahrnutá aj následná recepcia s večerou. Po vyplnení formuálu vás budeme kontatovať a pošleme vám fakútru.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom tohto formulára.

Tešíme sa na stretnutie!

 

Biznis Klub Postoj - je platforma pre podnikateľov, manažérov a obchodníkov, ktorí sú si vedomí, že čestný biznis je tiež poslaním a službou spoločnosti. Momentálne do klubu prijímame posledných členov, nakoľko počet miest je limitovaný. Keďže Postoj sa stotožňuje s takýmto pohľadom, vytvorili sme uzavretú skupinu rovnako zmýšľajúcich manažérov a podnikateľov. Spolu pravidelne diskutujeme o spoločenských či osobných témach, biznise ale aj o konkrétnych otázkach s partnermi z iných firiem. Garantom projektu je šéfredaktor denníka Postoj Fero Múčka, dlhoročný novinár so zameraním na biznis a ekonomiku, niekdajší zástupca šéfredaktora týždenníka Trend. V prípade záujmu o viac informácií nás kontaktuje na adrese: biznisklub@postoj.sk. Členovia klubu majú vstup na podujatia bezplatný, platia však členský poplatok. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo