Pragmatizmus, dobro a svedomie. Príďte na diskusiu s biskupom M. Lachom a profesorom V. Krčmérym

Pragmatizmus, dobro a svedomie. Príďte na diskusiu s biskupom M. Lachom a profesorom V. Krčmérym

Pozývame vás na našu debatu 9. mája do historických priestorov františkánskeho kláštora v Bratislave v rámci série podujatí Biznis klub Postoj.

Srdečne vás pozývame na naše najbližšie stretnutie Biznis klubu Postoj, ktoré bude 9. mája (utorok) o 18.00 v historických priestoroch kláštora bratov františkánov v Bratislave.

Ide o ďalšie stretnutie v sérii podujatí Biznis Klub Postoja určeného najmä pre podnikateľov a manažérov, ktorí by radi debatovali aj o takých témach, ako znie najbližšia chystaná téma: Pragmatizmus, dobro a svedomie. A svojou účasťou zároveň podporili existenciu Postoja.

Našimi hosťami budú otec vladyka Milan Lach SJ, ktorý je pomocným biskupom gréckokatolíckeho arcibiskupstva v Prešove, a prof. Vladimír Krčméry, ktorý sa dlhoročne venuje humanitárnym projektom v rozličných častiach sveta.

Na podujatí budete môcť stretnúť aj novinárov Postoja, ktorí vás budú debatou aj večerom sprevádzať.

Kapacita miestnosti je obmedzená, organizačný poplatok je 60 eur, v cene je zahrnutá aj následná recepcia s večerou. Po vyplnení formuálu vás budeme kontatovať a pošleme vám fakútru.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom tohto formulára.

Tešíme sa na stretnutie!

 

Biznis Klub Postoj - je platforma pre podnikateľov, manažérov a obchodníkov, ktorí sú si vedomí, že čestný biznis je tiež poslaním a službou spoločnosti. Momentálne do klubu prijímame posledných členov, nakoľko počet miest je limitovaný. Keďže Postoj sa stotožňuje s takýmto pohľadom, vytvorili sme uzavretú skupinu rovnako zmýšľajúcich manažérov a podnikateľov. Spolu pravidelne diskutujeme o spoločenských či osobných témach, biznise ale aj o konkrétnych otázkach s partnermi z iných firiem. Garantom projektu je šéfredaktor denníka Postoj Fero Múčka, dlhoročný novinár so zameraním na biznis a ekonomiku, niekdajší zástupca šéfredaktora týždenníka Trend. V prípade záujmu o viac informácií nás kontaktuje na adrese: biznisklub@postoj.sk. Členovia klubu majú vstup na podujatia bezplatný, platia však členský poplatok. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo