Prečo tu chýbajú nové články?

Milí čitatelia,

počas týchto dní zostane Postoy.sk bez nových článkov. Po posledných hektických mesiacoch, keď sme vám priniesli desiatky správ, rozhovorov, komentárov či „priamy prenos“ z blahorečenia Ján Pavla II., sme sa rozhodli pre malú prestávku. Aj preto, aby sme dobehli, čo sme počas týchto týždňov nestihli – v našich zamestnaniach, v školách alebo v osobnom živote.

Hoci je Postoy.sk našou srdcovou záležitosťou, môžeme sa mu venovať len vo voľnom čase. Koľko času a energie mu budeme môcť venovať, záleží aj od vás. Ak nám pomôžete zväčšiť priestor pre našu prácu, my pre vás vytvoríme ešte viac kvalitnejších článkov, ktoré nenájdete v iných médiách.

Tento portál nefinancuje žiadna cirkev či nezisková organizácia. Všetky výdavky spojené s jeho fungovaním ležia na pleciach jeho tvorcov a niekoľkých malých darcov. Všetkým, ktorí nám doteraz pomohli – akoukoľvek formou – úprimne ďakujeme. Majú zásluhu na tom, že Postoy.sk 1. júna oslávil už šesť rokov svojej existencie.

Pre ostatných máme túto ponuku. Venujte niekoľko sekúnd a zriaďte si trvalý prevodný príkaz na podporu tejto stránky. Malá suma, ktorú si možno vo vašich mesačných výdavkov ani nevšimnete, bude pre nás významným darom. Vašich 5 či 10 eur, ktoré nám každý mesiac poukážete, bude pre nás znamenať nielen materiálnu podporu, ale aj povzbudenie a odvahu aj naďalej sa zastávať vecí, ktorým veríme.

Číslo nášho účtu je 292 984 6565 / 1100, spravuje ho občianske združenie CEBSI, IČO: 42132452.

Každého, kto sa rozhodne stať sa naším darcom, prosíme, aby nám to oznámil na adresu klub.postoy@gmail.com. Nemusíte sa báť, že by sme vás neskôr spamovali. Radi by sme však s vami zostali v kontakte, aby sme vám neskôr mohli poďakovať aspoň formou symbolického darčeka.

Prosíme aj o modlitbu, o jej sile nepochybujeme.

Ďakujeme, urobíme všetko, čo budeme vedieť, aby ste svoj príspevok mohli považovať za dobrú investíciu.

Tvorcovia magazínu Postoy.sk

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo