Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
13. jún 2011

Prečo tu chýbajú nové články?

Milí čitatelia, počas týchto dní zostane Postoy.sk bez nových článkov. Po posledných hektických mesiacoch, keď sme vám priniesli desiatky správ, rozhovorov, komentárov či „priamy prenos“ z blahorečenia Ján Pavla II., sme sa rozhodli pre malú prestávku. Aj preto, aby sme dobehli, čo sme počas týchto ...

Milí čitatelia,

počas týchto dní zostane Postoy.sk bez nových článkov. Po posledných hektických mesiacoch, keď sme vám priniesli desiatky správ, rozhovorov, komentárov či „priamy prenos“ z blahorečenia Ján Pavla II., sme sa rozhodli pre malú prestávku. Aj preto, aby sme dobehli, čo sme počas týchto týždňov nestihli – v našich zamestnaniach, v školách alebo v osobnom živote.

Hoci je Postoy.sk našou srdcovou záležitosťou, môžeme sa mu venovať len vo voľnom čase. Koľko času a energie mu budeme môcť venovať, záleží aj od vás. Ak nám pomôžete zväčšiť priestor pre našu prácu, my pre vás vytvoríme ešte viac kvalitnejších článkov, ktoré nenájdete v iných médiách.

Tento portál nefinancuje žiadna cirkev či nezisková organizácia. Všetky výdavky spojené s jeho fungovaním ležia na pleciach jeho tvorcov a niekoľkých malých darcov. Všetkým, ktorí nám doteraz pomohli – akoukoľvek formou – úprimne ďakujeme. Majú zásluhu na tom, že Postoy.sk 1. júna oslávil už šesť rokov svojej existencie.

Pre ostatných máme túto ponuku. Venujte niekoľko sekúnd a zriaďte si trvalý prevodný príkaz na podporu tejto stránky. Malá suma, ktorú si možno vo vašich mesačných výdavkov ani nevšimnete, bude pre nás významným darom. Vašich 5 či 10 eur, ktoré nám každý mesiac poukážete, bude pre nás znamenať nielen materiálnu podporu, ale aj povzbudenie a odvahu aj naďalej sa zastávať vecí, ktorým veríme.

Číslo nášho účtu je 292 984 6565 / 1100, spravuje ho občianske združenie CEBSI, IČO: 42132452.

Inzercia

Každého, kto sa rozhodne stať sa naším darcom, prosíme, aby nám to oznámil na adresu klub.postoy@gmail.com. Nemusíte sa báť, že by sme vás neskôr spamovali. Radi by sme však s vami zostali v kontakte, aby sme vám neskôr mohli poďakovať aspoň formou symbolického darčeka.

Prosíme aj o modlitbu, o jej sile nepochybujeme.

Ďakujeme, urobíme všetko, čo budeme vedieť, aby ste svoj príspevok mohli považovať za dobrú investíciu.

Tvorcovia magazínu Postoy.sk

Odporúčame

KÁZEŇ MILANA HUDAČKA: S Duchom svätým dialógom k Pravde

KÁZEŇ MILANA HUDAČKA: S Duchom svätým dialógom k Pravde

Niektoré príspevky na tomto portáli pokračujú ohlasmi čitateľov. Je zaujímavé ich čítať a sledovať ako duch autora článku naberie v komentároch gradáciu a neraz vyvolá i vášnivú diskusiu. Vtedy sa snáď aj vy v duchu opýtate, či by si autor želal, aby sa takto komentovali jeho myšlienky. Niektorí moj...