Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
05. február 2017

Vodiči musia byť obozretní, na cestách je hmla, môže byť i poľadovica

Šoféri musia byť i v najbližších hodinách pripravení na to, že dokonalý výhľad na cestu mať nebudú. Slovenská správa ciest (SSC) upozorňuje, že v niektorých lokalitách je v dôsledku hmly viditeľnosť znížená na 50 metrov.

Cestári na svojom webe www.zjazdnost.sk spresňujú, že takéto úseky sú v lokalitách Holčíkovce, Švábska stráň a Banská Štiavnica. "Na ostatnom území časti západného, severného a východného Slovenska hmla znižuje dohľadnosť na 100 až 200 metrov," uviedla SSC na webovej stránke.
      

Výstrahu pred hmlou prvého stupňa vydal aj Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ). Platí pre celé územie krajiny, do nedeľňajšej (5. 2.) 12.00h.
      

Šoféri si musia dať pozor aj na poľadovicu. Výstraha SHMÚ pred jej tvorbou na cestách platí do  poludnia. Netýka sa Bratislavského, Trnavského, Nitrianskeho a časti Košického kraja.
 

Inzercia

Odporúčame

Říha o absencii Slovana v play off KHL:"Rozhodla slabá prvá polovica a zranenía"

Říha o absencii Slovana v play off KHL:"Rozhodla slabá prvá polovica a zranenía"

Sezóna Kontinentálnej hokejovej ligy sa pre Slovan Bratislava síce ešte neskončila, no už po piatkovej prehre s Podolskom bolo jasné, že "belasí" si postup do play off nevybojujú. Tréner Miloš Říha vidí ako hlavné dôvody neúspechu veľké množstvo zranení kľúčových hráčov a kolísavé výkony v úvode piateho ročníka účinkovania tímu v prestížnej lige.

-10%
Vojna a trest
24,90 22,41

Novinka Michaila Zygara / Vojna a trest

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky. V knihe sa zamýšľa nad koreňmi ruskej nenávisti voči Ukrajine, z ktorej vyvrela najhoršia vojna tohto storočia.

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.