Sekera asistoval pri víťaznom góle Edmontonu, v Caroline sa nehralo

TASR
Edmonton Oilers triumfovali na klzisku St. Louis Blues 3:2 po predĺžení.
Jozefína Majchrák Jozefína Majchrák

TASR

Slovenský hokejista Andrej Sekera sa v noci na utorok v NHL asistenciou podieľal na víťaznom góle Edmontonu. Oilers triumfovali na klzisku St. Louis Blues 3:2 po predĺžení, rozhodujúci zásah strelil v 63. minúte Ryan Nugent-Hopkins. Spoločne s obrancom asistoval Connor McDavid.

"Sekera dobre potiahol puk až do útočného pásma, a keď dáte McDavidovi puk do výhodnej pozície, určite niečo vymyslí. Dosiahli sme ťažko vybojované víťazstvo," povedal Nugent-Hopkins pre oficiálny web zámorskej súťaže.

Zápas medzi Carolinou Hurricanes a Detroitom Red Wings sa neuskutočnil pre poruchu chladenia ľadu na zimnom štadióne v Raleigh.

NHL - výsledky:
Philadelphia - Nashville 1:2 pp a sn, Toronto - Anaheim 2:3, St. Louis - Edmonton 2:3 pp /za hostí Sekera 0+1/, Arizona - Calgary 2:4

Ak máte otázku, tip na článok, návrh na zlepšenie alebo ste našli chybu, napíšte na redakcia@postoj.sk