Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
31. október 2016

Z Bratislavy sa od dnešného dňa lieta do srbského mesta Niš

Z bratislavského letiska Milana R. Štefánika môžu cestujúci od dnešného dňa lietať aj do srbského mesta Niš.

Novú leteckú linku spúšťa spoločnosť Ryanair s frekvenciou dvakrát do týždňa, vždy v pondelok a v piatok. 

"Niš je jedným z troch nových leteckých spojení, ktoré pribúdajú tento týždeň z bratislavského letiska po prechode z letného na zimný letový poriadok," priblížila hovorkyňa letiska Veronika Ševčíková. Letový poriadok sa menil v nedeľu 30. októbra v súvislosti s prechodom z letného na zimný čas. "Už v nedeľu 30. októbra pribudla pravidelná letecká linka z Bratislavy do Eilatu-Ovdy v Izraeli a späť a v piatok 4. novembra sa začína lietať z Bratislavy aj do Leeds-Bradford vo Veľkej Británii," vymenovala Ševčíková.

Čo sa týka novej linky do mesta Niš, z Bratislavy sa bude odlietať každý pondelok a piatok o 14.10 h s príletom do Nišu o 15.40 h. Zároveň sa bude z mesta Niš odlietať v pondelky a piatky o 16.05 h s príletom do Bratislavy o 17.35 h. 

Tento rok pritom pridá nové letecké spojenie aj spoločnosť Wizz Air. Od 17. decembra spustí priamu linku z Bratislavy do Kyjeva na Ukrajine. Spoločnosť zároveň oznámila aj ďalšie nové letecké linky na rok 2017. "Od 27. marca spustí novú leteckú linku z bratislavského letiska do Tuzly v Bosne a Hercegovine a od 30. júna pridá aj štyri lety týždenne do poľskej Varšavy," dodala Ševčíková.
 

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.