Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
20. október 2016

Británia: Pohyb ruskej lietadlovej lode bude sledovať britský torpédoborec

Veľká Británia vysiela do kanálu La Manche a Severného mora svoju vojnovú loď, aby monitorovala pohyb ruskej lietadlovej lode Admiral Kuznecov a skupiny jej sprievodných plavidiel. Informovala o tom dnes agentúra AP.

 Minister obrany Michael Fallon dnes uviedol, že britské ozbrojené sily budú ruské plavidlá monitorovať na "každom kúsku ich cesty".
      

Lietadlová loď Admiral Kuznecov a skupina jej sprievodných plavidiel smeruje na juh z Nórskeho do Severného mora. Pohyb skupiny bude monitorovať britský raketový torpédoborec Duncan, ktorý vyplával z prístavu v Portsmouthe. 
      

Okrem toho bude ďalší raketový torpédoborec Dragon sledovať pohyb dvoch ruských korviet, ktoré sa k Británii blížia z Portugalska.
 

Inzercia

Odporúčame

Jurinová: Premlčacia doba pri sexuálnom zneužívaní by sa mala predĺžiť

Jurinová: Premlčacia doba pri sexuálnom zneužívaní by sa mala predĺžiť

Premlčanie trestného stíhania pri trestnom čine znásilnenia a trestnom čine sexuálneho násilia by sa malo predĺžiť na 15 rokov po tom, ako osoba, na ktorej boli takéto trestné činy spáchané, dovŕši 18. rok svojho veku. Navrhuje to opozičná poslankyňa z OĽaNO-NOVA Erika Jurinová v pozmeňujúcom návrhu k zákonu o uznávaní a výkone majetkového rozhodnutia vydaného v trestnom konaní v EÚ.

-20%
Živo(t) v kostole
13,99 11,19

Pre tých, čo radi objavujú / Živo(t) v kostole

Bohato ilustrovaná kniha - leporelo, ktoré malým aj veľkým deťom pútavo priblíži pestrosť liturgického roku

Bohato ilustrovaná kniha - leporelo, ktoré malým aj veľkým deťom pútavo priblíži pestrosť liturgického roku

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.