Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
12. október 2016

Bača odišiel z Mountfieldu HK na hosťovanie do Slavie Praha

Slovenský hokejista Martin Bača bude hosťovať v Slavii Praha. Na striedavý štart však môže kedykoľvek nastúpiť aj za svoj zmluvný klub, ktorým je extraligový Mountfield HK.

Slavia sa v súčasnosti borí s finančnými ťažkosťami, pre ktoré v utorok uvoľnila viacero kľúčových hráčov. Medzi odchádzajúcimi sa ocitli aj dvaja Slováci - obranca Peter Hraško a útočník Jaroslav Markovič. Za brankára Alexandra Hyláka, ktorý sa dohodol na kontrakte do konca sezóny so Škodou Plzeň, získala Slavia Patrika Polívku a ďalšiu trojicu hráčov. Obranné rady vystužil Bača. "Martin bude pôsobiť v Slavii na hosťovaní, v Hradci Králové bude mať striedavé štarty. V Slavii dostane väčší herný priestor a v prípade potreby bude pripravený zapojiť sa do nášho tímu," povedal pre české médiá generálny manažér Mountfieldu HK Aleš Kmoníček. 
      

Bača dosiaľ pôsobil v druhej najvyššej súťaži v drese Litoměříc. V minulosti odohral dva ročníky v nadnárodnej EBEL lige za Znojmo, predtým strávil tri roky v Nitre. Hokejovo vyrástol v Liptovskom Mikuláši.
 

Inzercia

Odporúčame

-10%
Vojna a trest
24,90 22,41

Novinka Michaila Zygara / Vojna a trest

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky. V knihe sa zamýšľa nad koreňmi ruskej nenávisti voči Ukrajine, z ktorej vyvrela najhoršia vojna tohto storočia.

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.