Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
02. október 2016

Výbuch plynovej fľaše v španielskej kaviarni zanechal viac ako 70 zranených

Viac ako 70 ľudí bolo zranených, z toho štyria vážne, pri explózii spôsobenej fľašou na plyn neďaleko španielskeho mesta Malaga. Informovala o tom spravodajská stanica BBC s odvolaním sa na miestne úrady.

Výbuch plynovej fľaše v španielskej kaviarni zanechal viac ako 70 zranených

K výbuchu došlo okolo 17. hodiny (19. hodiny stredoeurópskeho času) v kaviarni počas miestneho festivalu v meste Velez-Malaga. Na záberoch z miesta činu vidieť vážne poškodenú kaviareň La Bohemia a trosky pohádzané po ulici.

Miestne noviny La Opinion de Malaga napísali, že šéf kaviarne vyhlásil chvíľu pred výbuchom poplach. Noviny tiež informovali, že policajné autá pomáhali prevážať zranených do nemocnice, keďže miestna záchranná služba bola zaplavená obeťami.

Príčina výbuchu plynovej fľaše zatiaľ nie je známa.

Foto – TASR/AP

Inzercia

Odporúčame

-15%
On postaví dom tebe
16,90 14,36

Román výnimočného slovenského autora / On postaví dom tebe

Z chudobného pastiera Dávida sa stane kráľ. V románovom prerozprávaní bohatého obsahu Prvej a Druhej knihy Samuelovej, Prvej knihy kroník a čiastočne Prvej knihy kráľov čitateľ prežije príbeh praotca Mesiáša, jeho rodiny, krajiny či dokonca sveta. Hlavný dej sa však odohráva v Dávidovom srdci.

Príbeh najväčšieho kráľa zjednoteného Izraela a Najvyššieho, ktorý k svojmu ľudu prehováral vtedy, ale prehovára aj k človeku dnešnej doby.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.