Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
26. september 2016

Ohlasy médií na výhru Tímu Európa: "Mužstvo, ktoré nikto nebral vážne"

Ohlasy zahraničných médií na víťazstvo Tímu Európa v semifinále Svetového pohára v hokeji nad Švédskom 3:2 po predĺžení a postupe do finále proti Kanade:

 espn.com: "Tomáš Tatar svojím druhým gólom v zápase zariadil finále. V ňom sa európsky výber ôsmich krajín stretne s domácou Kanadou. Proti víťazom posledných dvoch zimných olympiád nastúpi v pozícii veľkého outsidera."
      

tsn.ca: "Guláš hráčov z ôsmich krajín je na ceste prepísať históriu vo finále Svetového pohára."
      

hokej.cz: "Podľa bookmakerov a hokejových odborníkov mali byť najväčší outsideri Svetového pohára, no hokejisti Tímu Európa sa neskutočne zomkli a píšu rozprávku, akú by snáď ani sám Hans Christian Andersen nevymyslel."
      

idnes.cz: "Slovenské strelecké hody. Tatar posunul Európu do finále. Škandinávcov zdolal tím, o ktorom sa pred turnajom najviac pochybovalo."
     

 Aftonbladet: "Nudný, pompézny, konzervatívny a úplne smiešny hokej. Švédske defenzívne poňatie nestačilo na finále s Kanadou. V semifinále sme prehrali s tímom, ktorý nikto nebral príliš vážne."
      

Göteborgs-Posten: "Fiasko. Švédsko prehralo semifinále v predĺžení. Švédsko dostalo tvrdý úder už v príprave, keď prehralo s Tímom Európa 2:6. V semifinále malo šancu na revanš, no opäť stroskotalo."
      

Svenska Dagbladet: "Po slabom výkone v semifinále proti mišmašu hráčov z ôsmich európskych krajín, nebude pre Tri korunky žiadny boj o zlato. Brankár Henrik Lundqvist nehral tak dobre ako v predošlých zápasoch a nedokázal zachrániť Švédsko. O Tatarovom víťaznom góle sa bude ešte debatovať. Puk poslal do siete korčuľou, no rozhodcovia povedali, že to nebolo úmyselné."
 

Inzercia

Odporúčame

Nemecko vyšetruje 20 veľkých bánk pre podozrenie z daňových únikov

Nemecko vyšetruje 20 veľkých bánk pre podozrenie z daňových únikov

Finančné úrady v spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko preverujú podozrenie, že niekoľko veľkých zahraničných bánk vykonávalo pochybné akciové transakcie na úkor nemeckého daňového systému. Ako sa na informácie Süddeutsche Zeitung, NDR a WDR odvoláva agentúra DPA, do zameriavača vyšetrovateľov sa dostalo až 20 bánk z USA, Veľkej Británie, Švajčiarska a Francúzska.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.