Súťaž: Vyhrajte tri knižky Cesta slnka

V nej líder skupiny The Sun rozpráva o ceste, ktorá ich ako jedinú pozvanú taliansku kapelu priviedla až na Svetové dni mládeže 2016.

Denník Postoj vám v spolupráci so Spolokom svätého Vojtecha prináša súťaž o 3 knihy Cesta Slnka. V nej líder skupiny The Sun rozpráva o ceste, ktorá ich ako jedinú pozvanú taliansku kapelu priviedla až na Svetové dni mládeže 2016. V roku 2004 ich kritika označila za najlepšiu punk-rockovú kapelu roka. Kým sa ocitli v Krakove, prešli dlhou cestou plnou zákrut. 

Súťažná otázka:

Ako sa volá autor knihy Cesta Slnka a frontman skupiny The Sun, ktorá na pozvanie pápeža Františka koncertovala na Svetových dňoch mládeže v Krakove a 21. septembra koncertuje v Bratislave?

Správne odpovede nám pošlite do 21. septembra na adresu redakcia@postoj.sk. Výhercov budeme kontaktovať.

Koncert sa uskutonční 21. septembra o 19.00 v Univerzitnom pastoračnom centre v Bratislave a je spojený s prezentáciou knihy Cesta Slnka. Vstup voľný. 

 

 

Súťaž – podmienky

Všeobecné podmienky súťaže na internetovom portáli www.postoj.sk upravujú prihlásenie, účasť, získanie a odovzdanie výhry v súťaži a práva a povinnosti súťažiacich.

Účasť

Súťaže sú určené všetkým návštevníkom portálu, ktorí sú podporovateľmi denníka Postoj, ktorí splnia podmienky súťaže zverejnené v denníku Postoj. Tým, že sa čitateľ na sútaži zúčastní, vyjadruje súhlas s jej podmienkami.

Odovzdanie výhry, osobné údaje

Výhercom sa stáva osoba, ktorá zaslala odpoveď na súťažnú otázku a bolo vyžrebovaná. Výherca bude o výhre informovaný mailom a vyzvaný na zaslanie dodatočných údajov potrebných pre zaslanie výhry. V prípade, že výherca neodpovie do 5 dní na výzvu alebo poruší podmienky sútaže, alebo poskytne nepravdivé informácie, jeho nárok na výhru zaniká. Zaslaním údajov výherca súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov, ktoré budú využité na zaslanie výhry, a s tým, že za prípadné daňové povinnosti je zodpovedný výherca v zmysle Zákona o dani z príjmov č. 595/2003 Z. z.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo