Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
19. 09. 2016, 14:14

Súťaž: Vyhrajte tri knižky Cesta slnka

V nej líder skupiny The Sun rozpráva o ceste, ktorá ich ako jedinú pozvanú taliansku kapelu priviedla až na Svetové dni mládeže 2016.

Súťaž: Vyhrajte tri knižky Cesta slnka

Denník Postoj vám v spolupráci so Spolokom svätého Vojtecha prináša súťaž o 3 knihy Cesta Slnka. V nej líder skupiny The Sun rozpráva o ceste, ktorá ich ako jedinú pozvanú taliansku kapelu priviedla až na Svetové dni mládeže 2016. V roku 2004 ich kritika označila za najlepšiu punk-rockovú kapelu roka. Kým sa ocitli v Krakove, prešli dlhou cestou plnou zákrut. 

Súťažná otázka:

Ako sa volá autor knihy Cesta Slnka a frontman skupiny The Sun, ktorá na pozvanie pápeža Františka koncertovala na Svetových dňoch mládeže v Krakove a 21. septembra koncertuje v Bratislave?

Správne odpovede nám pošlite do 21. septembra na adresu redakcia@postoj.sk. Výhercov budeme kontaktovať.

Koncert sa uskutonční 21. septembra o 19.00 v Univerzitnom pastoračnom centre v Bratislave a je spojený s prezentáciou knihy Cesta Slnka. Vstup voľný. 

 

 

Súťaž – podmienky

Všeobecné podmienky súťaže na internetovom portáli www.postoj.sk upravujú prihlásenie, účasť, získanie a odovzdanie výhry v súťaži a práva a povinnosti súťažiacich.

Účasť

Súťaže sú určené všetkým návštevníkom portálu, ktorí sú podporovateľmi denníka Postoj, ktorí splnia podmienky súťaže zverejnené v denníku Postoj. Tým, že sa čitateľ na sútaži zúčastní, vyjadruje súhlas s jej podmienkami.

Odovzdanie výhry, osobné údaje

Výhercom sa stáva osoba, ktorá zaslala odpoveď na súťažnú otázku a bolo vyžrebovaná. Výherca bude o výhre informovaný mailom a vyzvaný na zaslanie dodatočných údajov potrebných pre zaslanie výhry. V prípade, že výherca neodpovie do 5 dní na výzvu alebo poruší podmienky sútaže, alebo poskytne nepravdivé informácie, jeho nárok na výhru zaniká. Zaslaním údajov výherca súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov, ktoré budú využité na zaslanie výhry, a s tým, že za prípadné daňové povinnosti je zodpovedný výherca v zmysle Zákona o dani z príjmov č. 595/2003 Z. z.

Odporúčame

Knižka Večerné modlitby s objatím očarí vaše deti aj vás

Knižka Večerné modlitby s objatím očarí vaše deti aj vás

Najnovšia detská knižka z produkcie Ver.sk pod názvom Večerné modlitby s objatím očarí vaše deti aj vás. Je to výnimočná kniha o modlitbe, o vzťahu k Bohu a tiež o vašom vzájomnom vzťahu. Naučí vášho drobca, ako sa má správne modliť a tiež ho povzbudí k jednoduchej modlitbe pred spaním. 

Boh nám daroval teba

Boh nám daroval teba

Texty sú jednoduché a pochopiteľné pre každé dieťa. Dôležitou súčasťou knižky sú pekne ilustrované obrázky. 

Bohatým chce byť každý, ale ako neskrachovať?

Bohatým chce byť každý, ale ako neskrachovať?

Gramotnosť ľudí považujeme za samozrejmosť. Musíme vedieť čítať, písať a počítať. Prečo však mnohí ľudia nevedia použiť praktickú matematiku pri zostavení rodinného rozpočtu či pri stanovení rozumnej hranice, po ktorú sa zadĺžia? Štefan Súkeník, majiteľ firmy KiNEKUS, sa snaží riešiť podobné otázky so svojimi zamestnancami pravidelne a systematicky.   

Talenty i stálice gospelu mieria do regiónov, blíži sa Gospeltalent TOUR 2016

Talenty i stálice gospelu mieria do regiónov, blíži sa Gospeltalent TOUR 2016

Päť slovenských miest zažije na jeseň unikátny gospelový galavečer za účasti mladých talentov i stálic kresťanskej hudby. Najúspešnejší v celoslovenskej súťaži Gospeltalent vyrážajú s podporu známych interpretov na premiérové turné a navštívia Prešov, Levoču, Ružomberok, Považskú Bystricu a Trnavu. Bonusom bude vystúpenie pre Slovákov žijúcich v Bruseli.

Mikolášik: Návrh Komisie zakázať legálnu držbu zbraní je nezmysel

Mikolášik: Návrh Komisie zakázať legálnu držbu zbraní je nezmysel

Ak si Európska komisia myslí, že zákazom legálne držaných zbraní bojuje proti terorizmu, občania Únie si musia myslieť, že sa zbláznila, povedal slovenský europoslanec Miroslav Mikolášik (EĽS/KDH). Reagoval tak na návrh novely smernice o strelných zbraniach, ktorá má zakázať legálnu držbu niektorých poloautomatických zbraní a sprísniť podmienky na ich získanie.