Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
18. 09. 2016, 10:19

Knižka Večerné modlitby s objatím očarí vaše deti aj vás

Najnovšia detská knižka z produkcie Ver.sk pod názvom Večerné modlitby s objatím očarí vaše deti aj vás. Je to výnimočná kniha o modlitbe, o vzťahu k Bohu a tiež o vašom vzájomnom vzťahu. Naučí vášho drobca, ako sa má správne modliť a tiež ho povzbudí k jednoduchej modlitbe pred spaním. 

Knižka Večerné modlitby s objatím očarí vaše deti aj vás

Veľmi dôležitý a jedinečný je záver modlitby. Vyzýva rodičov, aby na záver modlitby objali svoje dieťatko. Práve vrúcnym objatím mu preukážu svoju bezhraničnú lásku, záujem a prijatie. Túto časť si dieťatko určite obľúbi, pretože sa bude cítiť vo vašom náručí príjemne a sebaisto. Iste to posilní aj váš vzájomný vzťah. Budú to nezabudnuteľné chvíle. Takýmto spôsobom sa dieťa naučí, aká dôležitá je každodenná večerná modlitba a váš príklad ho tiež povzbudí. Vrúcnym objatím dieťaťu vlastne poviete: ,,Ja ťa milujem, starám sa o teba a chcem pre teba to najväčšie dobro od Pána Boha."

Večerné modlitby s objatím sa môžu stať začiatkom prežitia celého života s modlitbami a tiež pomôžu vášmu dieťaťu spojiť tému modlitby s Bibliou. Deti pochopia, že Boh k nám hovorí cez modlitbu a cez svoje slovo. Objavia, že Biblia je hlavný zdroj, ktorý nás bezpečne prevedie cez naše životy. Dieťa postupne pochopí, že modlitba má byť naša prvá reakcia a nie je posledné útočisko. V knihe nájdete 52 modlitieb, ktoré vedú deti k láskavosti k druhým ľuďom i k tomu, že sa netreba báť tmy ani návštevy u doktora. Ďalej sú tu modlitby za priateľov, domácich maznáčikov alebo aj za to, ako sa naučiť ovládať. 52 príjemných chvíľ, kedy si dieťa k sebe pritúlite a porozprávate mu príbeh z Božieho slova. Verše z Božieho slova si vaše dieťa obľúbi a zapíše si ich do svojho srdiečka.

Ku každej večernej modlitbe tu nájdete aj biblické citáty. Toto Božie slovo sa zároveň odráža v krátkom príbehu zo života. Dieťa tak lepšie pochopí, že Boh k nám hovorí cez svoje slovo. Naučí sa, že Boh je živý. Ku každej večernej modlitbe sú pripojené krátke prosby. Predtým ako vaše dieťatko zaspí, skúste si s ním vytvoriť výnimočný a pokojný čas plný hrejivého a upokojujúceho objatia, kedy si dieťa k sebe pritúlite a porozprávate mu príbehy a verše z Božieho slova. 

Knihu si môžete zakúpiť tu.

Nela Danihelová

Odporúčame

Boh nám daroval teba

Boh nám daroval teba

Texty sú jednoduché a pochopiteľné pre každé dieťa. Dôležitou súčasťou knižky sú pekne ilustrované obrázky. 

Bohatým chce byť každý, ale ako neskrachovať?

Bohatým chce byť každý, ale ako neskrachovať?

Gramotnosť ľudí považujeme za samozrejmosť. Musíme vedieť čítať, písať a počítať. Prečo však mnohí ľudia nevedia použiť praktickú matematiku pri zostavení rodinného rozpočtu či pri stanovení rozumnej hranice, po ktorú sa zadĺžia? Štefan Súkeník, majiteľ firmy KiNEKUS, sa snaží riešiť podobné otázky so svojimi zamestnancami pravidelne a systematicky.   

Talenty i stálice gospelu mieria do regiónov, blíži sa Gospeltalent TOUR 2016

Talenty i stálice gospelu mieria do regiónov, blíži sa Gospeltalent TOUR 2016

Päť slovenských miest zažije na jeseň unikátny gospelový galavečer za účasti mladých talentov i stálic kresťanskej hudby. Najúspešnejší v celoslovenskej súťaži Gospeltalent vyrážajú s podporu známych interpretov na premiérové turné a navštívia Prešov, Levoču, Ružomberok, Považskú Bystricu a Trnavu. Bonusom bude vystúpenie pre Slovákov žijúcich v Bruseli.

Mikolášik: Návrh Komisie zakázať legálnu držbu zbraní je nezmysel

Mikolášik: Návrh Komisie zakázať legálnu držbu zbraní je nezmysel

Ak si Európska komisia myslí, že zákazom legálne držaných zbraní bojuje proti terorizmu, občania Únie si musia myslieť, že sa zbláznila, povedal slovenský europoslanec Miroslav Mikolášik (EĽS/KDH). Reagoval tak na návrh novely smernice o strelných zbraniach, ktorá má zakázať legálnu držbu niektorých poloautomatických zbraní a sprísniť podmienky na ich získanie.