Knižka Večerné modlitby s objatím očarí vaše deti aj vás

Najnovšia detská knižka z produkcie Ver.sk pod názvom Večerné modlitby s objatím očarí vaše deti aj vás. Je to výnimočná kniha o modlitbe, o vzťahu k Bohu a tiež o vašom vzájomnom vzťahu. Naučí vášho drobca, ako sa má správne modliť a tiež ho povzbudí k jednoduchej modlitbe pred spaním. 

Veľmi dôležitý a jedinečný je záver modlitby. Vyzýva rodičov, aby na záver modlitby objali svoje dieťatko. Práve vrúcnym objatím mu preukážu svoju bezhraničnú lásku, záujem a prijatie. Túto časť si dieťatko určite obľúbi, pretože sa bude cítiť vo vašom náručí príjemne a sebaisto. Iste to posilní aj váš vzájomný vzťah. Budú to nezabudnuteľné chvíle. Takýmto spôsobom sa dieťa naučí, aká dôležitá je každodenná večerná modlitba a váš príklad ho tiež povzbudí. Vrúcnym objatím dieťaťu vlastne poviete: ,,Ja ťa milujem, starám sa o teba a chcem pre teba to najväčšie dobro od Pána Boha."

Večerné modlitby s objatím sa môžu stať začiatkom prežitia celého života s modlitbami a tiež pomôžu vášmu dieťaťu spojiť tému modlitby s Bibliou. Deti pochopia, že Boh k nám hovorí cez modlitbu a cez svoje slovo. Objavia, že Biblia je hlavný zdroj, ktorý nás bezpečne prevedie cez naše životy. Dieťa postupne pochopí, že modlitba má byť naša prvá reakcia a nie je posledné útočisko. V knihe nájdete 52 modlitieb, ktoré vedú deti k láskavosti k druhým ľuďom i k tomu, že sa netreba báť tmy ani návštevy u doktora. Ďalej sú tu modlitby za priateľov, domácich maznáčikov alebo aj za to, ako sa naučiť ovládať. 52 príjemných chvíľ, kedy si dieťa k sebe pritúlite a porozprávate mu príbeh z Božieho slova. Verše z Božieho slova si vaše dieťa obľúbi a zapíše si ich do svojho srdiečka.

Ku každej večernej modlitbe tu nájdete aj biblické citáty. Toto Božie slovo sa zároveň odráža v krátkom príbehu zo života. Dieťa tak lepšie pochopí, že Boh k nám hovorí cez svoje slovo. Naučí sa, že Boh je živý. Ku každej večernej modlitbe sú pripojené krátke prosby. Predtým ako vaše dieťatko zaspí, skúste si s ním vytvoriť výnimočný a pokojný čas plný hrejivého a upokojujúceho objatia, kedy si dieťa k sebe pritúlite a porozprávate mu príbehy a verše z Božieho slova. 

Knihu si môžete zakúpiť tu.

Nela Danihelová

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo