MÉDIÁ: Ako si nájsť iFrajerku

Máj – lásky čas. Čo na to Apple?

To, že značka Apple sa dostáva zákazníkom hlboko pod kožu, nie je nič nové. S jej výrobkami sa dá modliť, niektorí sa zas v Apple predajni sobášili. No najnovší projekt trojice Apple fanúšikov posúva kult ešte ďalej.

O mesiac začne bežať naplno internetová stránka Cupidtino.com, ktorá má slúžiť ako miesto na zoznámenie fanúšikov značky Apple.

„Apple fanúšikovia majú často veľa spoločného - osobnosti, tvorivé zamestnanie, podobný zmysel pre štýl a estetiku, chuť a samozrejme - lásku k technike. Veríme, že ide o dosť dôvodov, aby sa dvaja ľudia stretávali a zamilovali sa do seba,“ píše webstránka, na ktorú sa dá pripojiť len cez Apple aplikácie, čiže prehliadač Safari, iPhone či iPad.

K téme:
iPhone namiesto modlitebnej knižky Zdieľať

Za vznikom stránky stojí trojica dizajnérov a vývojárov od konkurencie - Google, Microsoft a Yahoo!. Všetci traja, ako píše český Týden, sú posadnutí prístrojmi od Applu a projekt financujú z vlastného vrecka.

Dva dni od spustenie beta verzie stránky sa stihlo zaregistrovať už 12-tisíc fanúšikov. Tvorcom sa ozvali aj zo spoločnosti Apple s tým, že radi pomôžu s technickými riešeniami, no projekt si značka neprivlastnila.

A čo tí, ktorých zoznamovacia stránka láka, no majú klasický počítač? Wall Street Journal radí: „Nestrácajte nádej. Konvertovať je vítané...“ A potom šup za iFrajerkou...

Pavol Rábara
Foto: Flickr.com

Každý štvrtok na Postoy.sk o médiách.

Staňte sa fanúšikom Postoy.sk na Facebooku a budete mať prehľad o nových článkoch.

Sledujte nás aj na Twitter.com/postoy.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo