Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
29. júl 2016

Podľa talianskych médií predĺži Hamšík zmluvu s Neapolom

Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík sa podľa informácií talianskych médií už dohodol na predĺžení zmluvy s jeho doterajším zamestnávateľom SSC Neapol.

V najbližších hodinách má podpísať kontrakt až do roku 2020 s opciou na ďalšiu sezónu.

Pred desiatimi dňami rokoval v talianskom Dimare riaditeľ CSM-Agency a hráčsky agent Juraj Vengloš s prezidentom SCC Aureliom De Laurentiisom o Hamšíkovej budúcnosti v klube. Vtedy sa ešte zainteresovaní nedohodli, teraz je vraj už všetko hotové.

"Láska, ktorá sa zrodila pred deviatimi rokmi, keď mal Marek len 19 rokov, pokračuje. V Neapole sa stal symbolom hodným nasledovania. Dostal aj čestné občianstvo mesta. Za klub odohral 319 zápasov a strelil 81 gólov. Má sen prekonať jediného Boha, čo sa pred ním ešte nikomu nepodarilo - Diega Armanda Maradonu," napísal v piatok o kapitánovi SSC portál wordsport.it.

Inzercia

Odporúčame

Novým hovorcom Vatikánu bude Greg Burke, v tíme bude aj prvá žena

Novým hovorcom Vatikánu bude Greg Burke, v tíme bude aj prvá žena

Pápež František vymenoval za svojho nového hovorcu amerického novinára Grega Burkea, ktorý na poste po desiatich rokoch nahradí talianskeho jezuitu Federica Lombardiho. Zastupujúcou hovorkyňou bude španielska novinárka Paloma García Ovejerová, ktorá je vôbec prvou ženou vo vatikánskom hovorcovskom tíme.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.