Kedy skončí Postoy.sk

Alebo ako môže súvisieť vaša kariéra so šancami Postoya.

Milí čitatelia,

za posledné mesiace sme zintenzívnili naše úsilie prinášať vám na stránke Postoy.sk zaujímavé články. Snažili sme sa hlbšie zaoberať témami, ktoré iné médiá neotvárajú, alebo pri nich postupujú povrchne. Priniesli sme vám rozhovory s ľuďmi, ktorí dokázali výnimočné veci a zaujali inšpiratívnymi myšlienkami.

Našim cieľom pritom nie je len informovať, ale tiež hľadať hodnoty, ktoré sú zárukou plnohodnotného života. Sme radi, že naša práca Vás zaujala a mnohí sa k nám vraciate. Každý mesiac nás navštívi 20 až 30 tisíc čitateľov, väčšinou viac razy.

Postoy.sk nie je financovaný žiadnou politickou stranou, cirkvou či grantami neziskových organizácií. Všetky výdavky spojené s jeho fungovaním, ležia na pleciach jeho tvorcov a niekoľkých malých darcov. Preto je jeho budúcnosť otázna. Robiť kvalitné médium týmto štýlom nie je možné. Nechceme sa však na vás obrátiť iba s jednoduchou prosbou o podporu. Naopak, chceme vám ponúknuť možnosť niečo získať.

Pravidelní čitatelia si iste všimli, že medzi autormi, respondentmi a spolupracovníkmi Postoya sú manažéri a odborníci, ktorí patria medzi slovenskú špičku. Nájdete medzi nimi mnoho špičkových profesionálov, manažéra roka podľa magazínu TREND či majiteľa poradenskej firmy, ktorá má medzi svojimi klientmi najúspešnejšiu slovenskú IT firmu. Spolu s nimi pripravujeme niekoľko seminárov, workshopov a prednášok, v ktorých sa podelia o svoje skúsenosti a poskytnú cenné rady pre rozvíjanie kariéry i vlastnej osobnosti v duchu hodnôt, ktoré Postoy vyznáva. Ponúkame vám možnosť stretnúť sa s ľuďmi, ktorí dokázali skĺbiť hodnotové zásady s podnikavosťou, kreativitiou a umením manažmentu.

Okrem kontaktu s nimi získate možnosť spoznať aj ďalších zaujímavých ľudí z okruhu našich čitateľov.

Garantami tohto vzdelávacieho projektu sú profesor Ján Košturiak, prezident a spoluzakladateľ spoločnosti Fraunhofer IPA Slovakia a František Múčka, zástupca šéfredaktora týždenníka TREND.

Milí čitatelia,

ak chcete využiť našu ponuku, pošlite prosím mail (môže byť aj prázdny) na adresu klub.postoy@gmail.com
Budeme vás tak môcť informovať o detailoch celého projektu.

Predpokladom účasti na programe je ochota prispievať na fungovanie Postoy.sk sumou aspoň 10 eur mesačne. Všetky zdroje, ktoré takto získame, pomôžu zaručiť ďalšie fungovanie Postoya a jeho skvalitňovanie.

Okrem tohto programu vzniká pri Postoyi aj neformálny klub manažérov – podporovateľov stránky. Už teraz do neho patrí niekoľko osobností slovenského biznisu. Ak sa k nim chcete pridať a z času na čas stráviť v ich prítomnosti niekoľko inšpirujúcich chvíľ, napíšte prosím na adresu mucka@trend.sk

Všetkým podporovateľom projektu Postoy.sk úprimne ďakujeme a ubezpečujeme ich o našich modlitbách.

Pavol Rábara
šéfredaktor Postoy.sk

Staňte sa fanúšikom Postoy.sk na Facebooku a budete mať prehľad o nových článkoch.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo