Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
03. júl 2016

Stanicu v Trnave museli pre podozrenie z bombovej hrozby evakuovať

Trnavskú vlakovú stanicu dnes v popoludňajších hodinách evakuovali pre podozrenie z bombovej hrozby. Policajti momentálne skúmajú, či sa v jednej z nestrážených batožín nenachádza výbušnina. Informuje o tom portál Pluska.sk

Na mieste podľa portálu zasahujú štyri policajné autá, špeciálne vycvičený pes, pyrotechnici a aj hasiči. Do priestorov stanice nikoho nepúšťajú, cestujúcich evakuovali pred budovu. S najväčšou pravdepodobnosťou utrpia aj cestovné poriadky. Portál zistil, že trnavskou stanicou aktuálne nepremávajú žiadne spoje.
      

Pluska.sk ďalej uvádza, že nejde o tradičný prípad anonymnej hrozby. Polícia nemá priamo informáciu, že by sa v batožine mala nachádzať trhavina, no keďže ide o podozrivý objekt, ozbrojené zložky postupujú obozretne.

 

Inzercia

Odporúčame

Aktivisti nesúhlasia ani s aktuálnym návrhom križovatky Triblavina

Aktivisti nesúhlasia ani s aktuálnym návrhom križovatky Triblavina

Aktuálne riešenie diaľničnej križovatky Triblavina, ktoré v stredu 29. júna predstavila Národná diaľničná spoločnosť (NDS), je podľa občianskeho združenia (OZ) Triblavina len ďalším z pokusov obísť schválenú koncepciu dopravy v území a nie je ani prinavrátením sa k zákonnému postupu.