Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Politika
29. 06. 2016, 16:58

EÚ by nemala bojovať proti rozpínavosti vesmíru (video)

Predseda zahraničného výboru parlamentu František Šebej o dôsledkoch vystúpenia Veľkej Británie z EÚ, ale aj o kauze ministra vnútra Kaliňáka.
EÚ by nemala bojovať proti rozpínavosti vesmíru (video)

Do redakcie prišiel o paličke, keďže sa zotavuje po operácii bedrového kĺbu. Na našu otázku, či sa chystá do kúpeľov, odpovedal záporne. Vraj by tam zomrel od nudy.

Myslí si, že Robert Kaliňák by mal v súvislosti s kauzou Bašternák vyvodiť politickú zodpovednosť. Hoci na vládnej úrovni by radšej spolupracoval s ním ako s „protieurópskym“ Sulíkom.

 Pokiaľ ide o výsledok britského referenda, tak veľké maslo vidí aj na hlavách Martina Schulza a Jeana Clauda-Junckera. Britom by podľa neho mala Únia poskytnúť dostatok času na vyjednávania a do ničoho ich netlačiť.

Európska únia  by sa podľa neho mala začať čo najskôr reformovať. Pýtali sme sa ho aj na to, ako si tieto zmeny predstavuje a čo by malo presadzovať Slovensko.

 

 

 

 

 

 

Odporúčame

Istanbulský balkón

Istanbulský balkón

Na istanbulskom letisku som bol veľakrát. Vlastne som tade prechádzal pri všetkých svojich cestách na Blízky a Ďaleký východ či na Kaukaz.