Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Politika
29. jún 2016

EÚ by nemala bojovať proti rozpínavosti vesmíru (video)

Predseda zahraničného výboru parlamentu František Šebej o dôsledkoch vystúpenia Veľkej Británie z EÚ, ale aj o kauze ministra vnútra Kaliňáka.
EÚ by nemala bojovať proti rozpínavosti vesmíru (video)

Do redakcie prišiel o paličke, keďže sa zotavuje po operácii bedrového kĺbu. Na našu otázku, či sa chystá do kúpeľov, odpovedal záporne. Vraj by tam zomrel od nudy.

Myslí si, že Robert Kaliňák by mal v súvislosti s kauzou Bašternák vyvodiť politickú zodpovednosť. Hoci na vládnej úrovni by radšej spolupracoval s ním ako s „protieurópskym“ Sulíkom.

 Pokiaľ ide o výsledok britského referenda, tak veľké maslo vidí aj na hlavách Martina Schulza a Jeana Clauda-Junckera. Britom by podľa neho mala Únia poskytnúť dostatok času na vyjednávania a do ničoho ich netlačiť.

Európska únia  by sa podľa neho mala začať čo najskôr reformovať. Pýtali sme sa ho aj na to, ako si tieto zmeny predstavuje a čo by malo presadzovať Slovensko.

 

 

Inzercia

 

 

 

 

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Istanbulský balkón

Istanbulský balkón

Na istanbulskom letisku som bol veľakrát. Vlastne som tade prechádzal pri všetkých svojich cestách na Blízky a Ďaleký východ či na Kaukaz.