Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
03. júl 2016

Posledné tri dni! Získajte naše špeciálne tlačené vydanie

Prečo nám v slovenskej Cirkvi uniká vlak? Ako si spraviť camino na Slovensku? A mnoho ďalších článkov v našom špeciálnom letnom vydaní.
Posledné tri dni! Získajte naše špeciálne tlačené vydanie

Na začiatok leta sme pripravili špeciálne tlačené vydanie Postoja. Je to oddychové, ale postojovské čítanie. Nájdete v ňom veľký rozhovor s dominikánom Gabrielom Hunčagom o živote rehoľníka a problémoch slovenskej cirkvi aj rozhovor s následníkom trónu Georgom von Habsburgom o tom, čo je oveľa väčším rizikom pre západnú civilizáciu ako islam.

Pripravili sme tiež reportáž o historických trasách, ktorými do Compostely zo Slovenska putovali naši predkovia, o bežeckom fenoméne Emilovi Zátopkovi i článok o tom, prečo našu gospelovú scénu valcujú chvály a ako sa worship stal hlavným prúdom, a viacero ďalších článkov.

Naši podporovatelia už toto špeciálne vydanie dostali do svojich schránok. Je to naše malé poďakovanie za to, že umožňujú existenciu tohto projektu, ktorý funguje vďaka dobrovoľnému predplatnému.

Staňte sa aj vy jedným z našich darcov, podporujte Postoj.  V mene celej redakcie vám ďakujem. Táto možnosť platí len do 6. júla!

Každý pravidelný darca umožňuje čítať Postoj ďalším tristo čitateľom.

(Ak ste naším podporovateľom, no Postoj ste nedostali, znamená to, že ste pri registrácii nevyplnili adresu. Môžete tak spraviť tu.)
 

Inzercia

Odporúčame