Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
17. jún 2016

Na väčšine územia Slovenska hrozia búrky a silný vietor

Búrky a silný vietor dnes hrozia na väčšine územia Slovenska. Upozorňuje na to Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) na svojej internetovej stránke.

Výstraha prvého stupňa pred búrkami platí pre Banskobystrický, Trenčiansky, Košický, Nitriansky, Trnavský, Prešovský a Žilinský kraj. V prípade Nitrianskeho a Trnavského kraja platí výstraha od 8.00 h do 12.00 h, pre Trenčiansky a Košický až do polnoci. Pre Banskobystrický, Prešovský a Žilinský kraj platí od 18.00 h do polnoci.
      

Pre Trenčiansky a Košický kraj platí taktiež výstraha prvého stupňa pred silným vetrom. Druhý stupeň výstrahy pred silným vetrom platí v Banskobystrickom, Prešovskom a Žilinskom kraji od 8.00 h do 18.00 h. Výstraha platí pre okresy Žilina, Námestovo, Dolný Kubín, Tvrdošín, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Banská Bystrica, Brezno, kde sa očakáva výskyt silného vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 32-38 m/s.

 

Inzercia

Odporúčame

Finančný výbor zamestnanca FS pre kauzu Bašternák nevypočul

Finančný výbor zamestnanca FS pre kauzu Bašternák nevypočul

Finančný výbor parlamentu dnes nevypočul zamestnanca finančnej správy (FS) Ondreja Čurillu, ktorý je bývalým zástupcom riaditeľa jej kriminálneho úradu. Mimoriadne zasadnutie výboru iniciovali opoziční poslanci za SaS a OĽaNO-NOVA pre kauzu Bašternák. Koaliční poslanci nepozvanie Čurillu zdôvodnili rozporom s rokovacím poriadkom a ústavou.

Denník Svet kresťanstva