Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
05. február 2024

Existuje dôvod, prečo nepodporovať Postoj

Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme.

Existuje dôvod, prečo nepodporovať Postoj

Milí čitatelia,

hneď na začiatku sa chceme poďakovať všetkým, ktorí nás podporujú. Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť. Chápeme však aj tých, ktorí nás ešte nepodporujú.

Existuje dôvod, prečo nepodporovať Postoj: nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme. Prístup k overeným informáciám je dôležitý zvlášť teraz, keď sa bojuje o charakter štátu a vidíme, ako sa politické a podnikateľské skupiny znova snažia pre seba ukoristiť spravodlivosť a inštitúcie.

Ak vám to vaše možnosti dovoľujú, existujú tri dobré dôvody, prečo podporiť redakciu Postoja už dnes:

1. je to jediná cesta, ako tu môžeme byť – nestoja za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktorí by nám hovorili, čo máme písať;

Inzercia

2. chránime hodnoty, formujeme diskusiu a budujeme najsilnejšiu konzervatívnu redakciu na Slovensku;

3. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku, s vašou podporou chceme ostať otvorení a zmenšovať priepasť, ktorá vzniká medzi informovanou elitou a ľuďmi, ktorí si to nemôžu dovoliť.

Prosím, pridajte sa aj VY dnes medzi pravidelných podporovateľov. Podporiť nás zaberie menej času, ako trvalo prečítanie tejto správy. Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť.

Ďakujeme.

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.