Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
03. jún 2016

Z Bratislavy bude pre ME vo futbale vypravených 17 mimoriadnych letov

Letecké spoločnosti vypravia v súvislosti s blížiacimi sa Majstrovstvami Európy (ME) vo futbale 2016 mimoriadne lety z bratislavského letiska Milana R. Štefánika. Pôjde o 17 charterových letov do Francúzska a späť.

"Z dôvodu majstrovstiev, teda v období od 6. júna do 10. júla, je v súčasnosti v pláne osem odletov z Letiska Bratislava do miest Bordeaux, Lyon, Lille, Clermont-Ferrand a deväť príletov z týchto miest," priblížila hovorkyňa letiska Veronika Ševčíková.
      

Počet charterových letov sa podľa jej slov môže v závislosti od objednávok cestovných kancelárií ešte meniť. "Fanúšikovia môžu zároveň využiť aj pravidelné letecké spojenie z bratislavského letiska do Paríža-Beauvais, ktoré je k dispozícii trikrát týždenne, vždy v utorok, štvrtok a v sobotu," doplnila hovorkyňa.
      

Odlet slovenskej futbalovej reprezentácie na Majstrovstvá Európy je z bratislavského letiska naplánovaný na pondelok 6. júna o 14.00 h. A prvé odlety fanúšikov na futbalové majstrovstvá sú v pláne 11. júna. "Zároveň upozorňujeme fanúšikov, že prepraviť akúkoľvek zábavnú pyrotechniku, petardy, prskavky nie je možné ani v príručnej, ani v podanej batožine," zdôraznila Ševčíková.

 

Inzercia

Odporúčame

Giggs po 29 rokoch na ochode z Manchestru United

Giggs po 29 rokoch na ochode z Manchestru United

Ryan Giggs v lete zrejme opustí anglický futbalový klub Manchester United. Podľa Sky Sports sa po odchode Louisa van Gaala túžil stať jeho trénerom, no vedenie "červených diablov" podpísalo kontrakt s Jose Mouinhom.

Generálka Kozákovcov proti Severným Írom, Tarkovič: "Budeme skúšať"

Generálka Kozákovcov proti Severným Írom, Tarkovič: "Budeme skúšať"

Po dvoch identických víťazstvách 3:1 nad Gruzínskom a Nemeckom čaká na slovenskú futbalovú reprezentáciu záverečná previerka pred odchodom na EURO 2016 do Francúzska. V sobotňajšom prípravnom zápase na Štadióne Antona Malatinského v Trnave sa zverenci trénera Jána Kozáka predstavia proti ďalšiemu účastníkovi finálového turnaja Severnému Írsku, pričom okrem vyladenia formy si zaiste budú chcieť pred šampionátovou premiérou zvýšiť sebavedomie aj úspešným výsledkom.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.