Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
20. november 2023, 18:15

Slovenské evanjelizačné stredisko prinesie inšpiratívny večer plný slova a hudby

Hosťami budú evanjelická farárka Lenka Janotková, slovenský triatlonista Tadeáš Fazekaš, pesničkár Dušan Havrila a tiež redaktor denníka Postoj Lukáš Krivošík.

Slovenské evanjelizačné stredisko (EVS) zorganizuje v piatok 1. decembra o 18.30 h minikonferenciu EVS.

„Inšpiratívny večer plný slova a hudby. Štyri desaťminútové prednášky z rôznych oblastí popretkávané zaujímavými hudobnými vstupmi. Premýšľajúci ľudia. Inšpiratívne myšlienky. Otvorenosť a priateľstvo. Hľadanie zmyslu a významu okolo nás. Pekný večer nemusí byť len kino a divadlo,“ oznamuje ESV.

Hosťami budú evanjelická farárka Lenka Janotková, slovenský triatlonista Tadeáš Fazekaš, pesničkár Dušan Havrilla a tiež redaktor denníka Postoj Lukáš Krivošík.

Minikonferenciu bude možné zadarmo sledovať na youtubovom kanáli EVS. Ďalšie informácie sú na stránke minikonferencia.evs.sk.

Inzercia

Dnes treba vedieť

02. december 2023, 08:09

Hostia víkendových diskusných relácií:

  • RTVS Sobotné dialógy: Robert Fico,
  • TA3 V politike: Peter Pellegrini, Kamil Šaško, Karol Galek,
  • RTVS O 5 minút 12: Peter Pellegrini, Michal Šimečka,
  • TV Markíza Na telo: Andrej Danko, Milan Majerský.
02. december 2023, 07:03

Počasie: Prevažne zamračené. Na mnohých miestach dážď alebo dážď so snehom, v severnej polovici územia a na západe sneženie. Popoludní na severe a krajnom západe tvorba snehových jazykov, ojedinele závejov. Lokálne poľadovica. Denná teplota od -3 stupne na Orave do +7 na Zemplíne. Slabý, neskôr miestami severozápadný vietor do 40 km/h. (shmú)

01. december 2023, 21:33
Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.