Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
18. november 2023, 20:39
Dlhoročná kritička islamu a ateistka Ayaan Hirsi Aliová sa stala kresťankou. V e

Zdroj: Profimedia

Dlhoročná kritička islamu a ateistka Ayaan Hirsi Aliová sa stala kresťankou. V eseji, ktorú publikovala na portáli UnHerd, napísala, že v ateizme nedokázala nájsť odpovede na svoje existenčné otázky a život bez akejkoľvek duchovnej útechy bol pre ňu neznesiteľný. 

Inzercia

Dnes treba vedieť

03. december 2023, 15:47

Ukrajina oznámila, že Rusko prišlo od začiatku invázie až doteraz o 332 040 vojakov. Podľa údajov ukrajinskej armády, ktoré neboli nezávisle overené, stratilo Rusko za posledných 24 hodín 930 vojakov bojujúcich na Ukrajine. Celkovo prišlo o vyše 10-tisíc obrnených bojových vozidiel, 8-tisíc delostreleckých zbraní a 5 995 dronov. (tasr)

03. december 2023, 12:15

Tam sa nehlasovalo o dôvere ku kandidátovi, ale o technickom uznesení, že výbor prebehol tak, ako mal prebehnúť,“ reaguje šéf PS Michal Šimečka na to, že jeho poslankyňa Irena Bihariová ako jediná z opozície hlasovala na výbore za uznesenie pri vypočutí kandidáta na šéfa polície Ľubomíra Soláka. (rtvs)

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.