Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
01. október 2023, 14:12

Požiar nočného klubu v Španielsku si vyžiadal najmenej 11 obetí

Plamene zachvátili nočný klub v Murcii zhruba o šiestej hodine ráno. Požiar sa podarilo uhasiť až o tri hodiny neskôr.

Najmenej 11 ľudí zomrelo pri požiari nočného klubu v meste Murcia na juhovýchode Španielska, ku ktorému došlo dnes v ranných hodinách, uviedol španielsky denník El País a tamojšia verejnoprávna televízia RTVE. Tamojšie úrady upozornili, že počet obetí pravdepodobne ešte stúpne. Starosta mesta Murcia José Ballesta oznámil, že viacero osôb je nezvestných. 

Záchranné zložky uviedli, že zranenia utrpeli najmenej štyri ďalšie osoby a pátranie po nezvestných pokračovalo.

Plamene zachvátili nočný klub zhruba o šiestej hodine ráno. Požiar sa hasičom podarilo uhasiť až o tri hodiny neskôr, jeho príčina nebola bezprostredne známa.

Inzercia

Dnes treba vedieť

30. november 2023, 20:29
30. november 2023, 19:36

Novým generálnym riaditeľom Tiposu je Peter Deďo, ktorý je členom predsedníctva SNS. Členmi predstavenstva sa stali Adriana Bujdáková, Richard Messinger a Gabriela Dobrovodská. Predsedom dozornej rady je bývalý futbalista Robert Vittek. (denník n)

30. november 2023, 18:51

Horské priechody Donovaly a Šturec sú pre husté sneženie uzavreté pre nákladné vozidlá. Silné sneženie obmedzuje dohľadnosť na 100 metrov v južnej časti okresu Košice-okolie, na diaľnici D1 Levoča - Košice a v oblasti Lovinobane. (tasr)

30. november 2023, 16:24

Nemocnica v Partizánskom od 15. decembra dočasne preruší prevádzku gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia a neonatológie. K tomuto kroku pristúpi pre personálne dôvody. Potvrdil to Tomáš Kráľ, hovorca Penta Hospitals, ktorá nemocnicu prevádzkuje. (tasr)

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.