Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
30. september 2023, 23:21

Verím, že tieto dni budú korunované úspechom KDH, hovorí Majerský

Verím, že tieto dni budú korunované úspechom KDH, hovorí Majerský

Milan Majerský a Miriam Lexmann. Foto: TASR/Dano Veselský

Europoslankyňa Miriam Lexmann je pri hodnotení výsledkov opatrná. „Čakanie je našou doménou dosť dlho, takže si ešte počkáme na reálne výsledky,“ uviedla pre Postoj.

„Osem rokov trpezlivo čakáme na návrat. Verím, že tieto dni, ktoré sme spolu prežili, budú korunované úspechom KDH a návratom do Národnej rady. Vďaka vám. Ďakujem,“ reagoval predseda KDH Milan Majerský na volebné výsledky exit pollov agentúry Focus a Median, ktoré obe posielajú kresťanských demokratov do parlamentu.

Atmosféra v bratislavskej Umelke je zatiaľ veselá, viacerí kandidáti hnutia veria, že KDH sa vstup do snemovne tentoraz podarí. Šéf KDH poďakoval všetkým, ktorí pomáhali hnutiu s kampaňou, a rovnako aj volebnému tímu a odborníkom strany za prípravu vysoko hodnoteného programu.

Europoslankyňa Miriam Lexmann, manželka Majerského, je pri hodnotení výsledkov opatrná. „Čakanie je našou doménou dosť dlho, takže si ešte počkáme na reálne výsledky,“ uviedla pre Postoj. K možnej povolebnej spolupráci sa zatiaľ vyjadriť nechcela.

Inzercia

Dnes treba vedieť

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.