Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
27. september 2023, 20:43

Líder Hlasu Peter Pellegrini v poslednej predvolebnej debate v RTVS hovorí, že jeho strana má ideologicky bližšie k Smeru ako k PS. Povedal, že Michala Šimečku pozná len z diskusií. Robert Fico tvrdí, že z prvých 40 kandidátov PS pochádza 28 z mimovládneho sektora. Šimečka to odmieta. Dodal však, že je to stále lepšie ako mať oligarchov. 

Inzercia

Dnes treba vedieť

27. november 2023, 21:20
27. november 2023, 19:47

Minister školstva Tomáš Drucker sa v pondelok stretol s predsedom Konferencie biskupov Slovenska a košickým arcibiskupom Bernardom Boberom. „Spoločne sme prediskutovali aktuálne otázky týkajúce sa vzdelávania na školách, ktorých zriaďovateľom je RKC, ale aj tému desegregácie či duševného zdravia žiakov a študentov,“ tvrdí Drucker. „Viedli sme spolu inšpiratívnu debatu a pri rokovaní sme našli zhodu, z čoho mám radosť.“

27. november 2023, 19:42

„Výrok o vojne v polícii použil ako prvý Fico. To mám teraz prijať ,dogmu‘ Roberta Fica? On takisto povedal, že americkí vojaci budú znásilňovať slovenské ženy. Poďme sa teraz porozprávať o tom, koľko tých žien bolo znásilnených a kde,“ hovorí expremiér Eduard Heger, ktorý odmieta, že za jeho vládnutia sa začal konflikt v bezpečnostných zložkách. Hovorí tiež, prečo ako premiér skôr neodvolal ministra Lengvarského, ktorý ho nerešpektoval a ktorého výzvu na obnovu nemocníc prešetruje NAKA.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.