Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Pozerať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Zapnúť upozornenia

Volebný Postoj

Progresívcov treba konfrontovať s nákladmi, ktoré ich politiky spôsobia ľuďom

Spolupracovníci Postoja Martin Leidenfrost a Christian Heitmann komentujú slovenskú kampaň, ako ju vidia z Rakúska a Nemecka.

Martin Leidenfrost žije dnes v Rakúsku, no kedysi žil dlhé roky u nás, často k nám jazdí a sleduje slovenskú politiku. Christian Heitmann zase dlhodobo žije a študuje v Nemecku. Obaja píšu pre Konzervatívny denník Postoj.

Redaktor Lukáš Krivošík sa s nimi rozprával, ako cez okuliare života v Rakúsku, respektíve Nemecku vnímajú prebiehajúcu volebnú kampaň na Slovensku. Čo odpovedali? To sa dozviete v našom novom volebnom špeciáli.

Christian Heitmann po skúsenosti s dôsledkami zeleného nemeckého obratu v energetike (v duchu hesla: ani uhlie, ani jadro) hovorí, že namiesto dúhových tém by sa slovenskí konzervatívci mali zamerať na kritiku návrhov PS v tejto oblasti a aké náklady môžu spôsobiť bežným ľuďom. Martin Leidenfrost si zase kladie otázku, či voľby nerozhodnú napokon voličky Borisa Kollára v reakcii na videá, ktoré o ňom zverejňujú jeho bývalé partnerky. 
 

 

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.