Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
06. máj 2016

Na leto má trnavská automobilka pre študentov brigády

Trnavská automobilka PSA Peugeot Citroën Slovakia umožní študentom už po druhý raz počas letného obdobia privyrobiť si v rámci brigády.

Študenti si tak budú môcť vyskúšať život v reálnych pracovných podmienkach moderného výrobného centra.

Brigádnici budú prijatí prostredníctvom agentúry dočasného zamestnávania s pracovnou zmluvou na dobu určitú. TASR o tom dnes informoval hovorca automobilky Peter Švec. V prevádzke montáž, kde sa vozidlá pre zákazníkov finalizujú, budú mať možnosť pracovať priamo na výrobnej linke na pozícii operátor výroby.

"Program je určený pre študentov stredoškolského alebo vysokoškolského štúdia. Podmienkou na prácu v automobilke je dosiahnutý vek 18 rokov. Pred nástupom absolvujú vstupnú lekársku prehliadku a následne zaškolenie v montážnej prevádzke. Brigádnici budú pracovať v trojzmennej prevádzke, pričom ich čakajú tie isté podmienky, vrátane mzdových, ako majú zamestnanci automobilky.

Okrem základnej mzdy, odmeny počas šiestich dní zaškolenia, nočného príplatku, výkonnostnej prémie, stravovania a pitného režimu budú môcť využiť aj možnosť ubytovania v ubytovni za výhodnú úhradu," informoval Švec 

Automobilka realizuje program pre brigádnikov od roku 2015, kedy sa na ňom zúčastnilo 50 študentov. V jej záujme je pokračovať aj v nasledujúcom roku. 

"Celoročne ponúkame prácu študentom v administratívnej oblasti, konkrétne na finančnom oddelení. Ide o študentov prevažne z Ekonomickej univerzity, avšak záujem o brigádu v automobilke javia aj študenti z iných vysokých škôl. Momentálne v automobilke pracuje 40 študentov. Po ukončení štúdia ponúkame pracovné miesto tým najlepším," dodal hovorca.

Inzercia

Odporúčame

-20%
Živo(t) v kostole
13,99 11,19

Pre tých, čo radi objavujú / Živo(t) v kostole

Bohato ilustrovaná kniha - leporelo, ktoré malým aj veľkým deťom pútavo priblíži pestrosť liturgického roku

Bohato ilustrovaná kniha - leporelo, ktoré malým aj veľkým deťom pútavo priblíži pestrosť liturgického roku

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.