Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
05. máj 2016

Slovenky v Soči zdolali Brazílčanky a postúpili zo skupiny

Slovenské reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Dominika Nestarcová sa prebojovali na turnaji Svetovej série kategórie Open v ruskom Soči medzi 24 najlepších tímov.

Postup si vybojovali vďaka pohodlnému víťazstvu 2:0 (13, 16) nad brazílskou dvojicou Eunyce Martins Vercosová a Bárbara De Sousová Alvesová Ferreirová a v A-skupine tak obsadili tretie miesto.

Víťazkami skupiny sa stali turnajové jednotky Nemky Karla Borgerová, Britta Bütheová, ktoré vyhrali všetky tri zápasy. Druhé miesto obsadili Číňanky Fan Wang, Jüan Jüe a s turnajom sa rozlúčili posledné Brazílčanky.

V 1. kole vyraďovacích bojov na turnaji v dejisku ZOH 2014 sa Dubovcová a Nestarcová predstavia v piatok. Meno súperiek sa dozvedia vo štvrtok večer po žrebe.

Inzercia

Odporúčame

-10%
Vojna a trest
24,90 22,41

Novinka Michaila Zygara / Vojna a trest

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky. V knihe sa zamýšľa nad koreňmi ruskej nenávisti voči Ukrajine, z ktorej vyvrela najhoršia vojna tohto storočia.

Kto je zodpovedný za túto vojnu? pýta sa ruský novinár Michail Zygar. A odpovedá: my všetci! Spisovatelia, historici i obyčajní Rusi a Rusky.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.