Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Spoločnosť
30. december 2009

SILVESTER: Zásadné ambície malého webu

Základom úspechu sú ambície. Redakcia Postoya preto v predvečer Silvestra zasadla, aby dala dohromady odvážny plán pre rok 2010. Po niekoľkohodinovom debatovaní a nespočetnom množstve tajných hlasovaní sa uzniesla na základných cieľoch pre budúci rok. Ostatné, príliš ambiciózne, budú cieľom ďalších...

Základom úspechu sú ambície. Redakcia Postoya preto v predvečer Silvestra zasadla, aby dala dohromady odvážny plán pre rok 2010. Po niekoľkohodinovom debatovaní a nespočetnom množstve tajných hlasovaní sa uzniesla na základných cieľoch pre budúci rok. Ostatné, príliš ambiciózne, budú cieľom ďalších rokovaní.

1/ Vstúpiť s akciami Postoya na burzu.

2/ Definitívne sa zbaviť nálepky kresťanského webu, aspoň navonok. Zablokovať prístup IP adresám z Vatikánu a postupne všetkým, ktorí niekedy boli vo Vatikáne alebo v kostole alebo niekoho takého poznajú.

3/ Vytvoriť športovú verziu Postoy.sk s názvom Pobez.sk

4/ Získať medzi našich fanúšikov na Facebooku tieto celebrity: Teda Turnera, Shreka, aspoň jedného prezidenta alebo predsedu vlády a nejakého herca z Hollywoodu (pozn. okrem hercov môže byť aj Silvester Stallone).

5/ Získať inzerciu od výrobcu svätenej vody alebo jej distribútora.

Inzercia

6/ Akvizovať aspoň jeden web z prvej päťky slovenských webov. V prípade, že žiadny nebude na predaj, akvizovať dva weby z druhej päťky (alebo tri z tretej, štyri zo štvrtej atď.)

7/ Vymyslieť algoritmus, ktorý by z príspevkov pod článkami spravil kvalitné čítanie.

redakcia

Staňte sa fanúšikom Postoy.sk na Facebooku a budete mať prehľad o nových článkoch. A stretnete možno aj toho Shreka...

Odporúčame

Slovensko 2009: Miliardový účet

Slovensko 2009: Miliardový účet

Ako sa kradlo za Mečiara, kradne sa aj za Dzurindu, znelo predvolebné heslo Roberta Fica, v tom čase opozičného poslanca Smeru. S prihliadnutím na účet za 66 miliónov eur za emisie či 12 miliónov eur za nástenku by sme mohli slová teraz už premiéra Roberta Fica parafrázovať. Z toho ako sa kradlo te...